AK Parti Konak’tan Trafik Şube’ye Taziye Ziyareti

AK Parti Konak’tan Trafik Şube’ye Taziye Ziyareti

Yıldırım: Kahraman Şehidimizi Unutmayacağız

11 Ocak 2017 - 15:52

AK Parti Konak Teşkilatı, şehit polis Fethi Sekin'in bağlığı bulunduğu Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri, İzmir Adliyesi’ndeki terör saldırısında şehit düşen polis Fethi Sekin’in bağlı bulunduğu İzmir Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünü ziyaret etti. Göreve yeni atanan Trafikten Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Sabancı ve Trafik Denetleme Şube Müdürü Şamil Kaymaz ile görüşen Başkan Yıldırım, “Fethi şehidimizin refleksiyle tekrar içimizde Çanakkale ruhunun yaşadığını gördük. Bu vatan için göğsünü siper edebilecek çok sayıda insanımız var” dedi. 

“İçimizde Çanakkale Ruhunun Yaşadığını Gördük”

AK Parti Konak İlçe Başkanı Temel Yıldırım, teşkilat olarak şehidin hatırasını yaşatmak ve geride kalan ailesine sahip çıkmak için ellerinden geleni yapacaklarını ifade ederek, “Bizim başka bir vatanımız yok. Vatan için ne yapabilirsin örneklerinden birisi Ömer Halisdemir diğeri Fethi şehidimizir. İkisi de milletin kalbinde yer etti. Bugün doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine herkes bu iki ismi konuşuyor. İkisinin yaptığı da büyük kahramanlık. Şehidimiz sizin biriminizden çıktığı için sizi ziyaret etmek istedik. Fethi şehidimizin refleksiyle tekrar içimizde Çanakkale ruhunun yaşadığını gördük. Bu vatan için göğsünü siper edebilecek çok sayıda insanımız var. Fethi şehidin ortaya koyduğu cesaret büyük bir fedakarlık. Bundan sonra bize düşen hem hatırasını yaşatmak hem de geride kalan ailesine sahip çıkmak. Teşkilat olarak gücümüz neye yeterse aileye destek vereceğiz. Üzerimize düşen ne olursa yerine getirmeye gayret edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ankara'da oyunu kullandı
CHP lideri Kılıçdaroğlu, Ankara'da oyunu kullandı
Akşener oyunu kullandı
Akşener oyunu kullandı