Reklam
Reklam
O İddialara Özkan’dan Cevap; "Siyaset mezarlığına...

O İddialara Özkan'dan Cevap; "Siyaset mezarlığına gömülmüş kişiler başka kapıya"

CHP İzmir İl Eğitim eski Sekreteri ve CHP İzmir Milletvekili aday adayı Yücel Özen’in sosyal medyada paylaştığı iddialara AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi ve Hukuki İşler İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Özkan'dan cevap geldi.

16 Mayıs 2018 - 15:58 - Güncelleme: 16 Mayıs 2018 - 18:41

AK Parti İl Başkan Yardımcısı ve Siyasi ve Hukuki İşler İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Özkan, çeşitli organlarda hakkında çıkan haberler ile ilgili şu açıklama da bulundu:
“Siyasetin derin mezarlığına gömülmüş, unutulmuş ve bir kenara itilmiş,  zavallıların, prim yapmak  için partimizi ve beni seçmesi son derece komiktir. Siyaset ciddi bir iştir. Hiçbir belge ve kayıt olmadan sokaktan duyulanlarla,  hareket ederek siyaset yapmak geleneği zaten CHP nin genlerinde var. Böyle hareket ederek, siyasetin mezarlığından, kenara itilmişlikten kurtulmazsınız.
Yapılan bu suçlamalara karşı yasal her türlü girişimleri  başlattık. Herkes adalet önünde hesap verecektir. Hiç kimse beni ve partimizi çeşitli yakıştırmalarla sınamaya kalmasın. Biz bu sınavı 15 Temmuz da verdik. Her zaman da vermeye de  hazırız. Bu kapıdan böyle kişilere ekmek çıkmaz başka kapıya”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hobi Kurslarından binlerce kişi yararlanıyor
Hobi Kurslarından binlerce kişi yararlanıyor
CHP'de aday gösterilmeyen başkanlar o partinin genel başkanıyla yemekte görüntülendiler
CHP'de aday gösterilmeyen başkanlar o partinin genel başkanıyla...