YARDIM İÇİN ÖRNEK DAYANIŞMA…

YARDIM İÇİN ÖRNEK DAYANIŞMA…

13 Mart 2018 - 14:28

İzmir Büyükşehir Belediyesi ‘nin  8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Kültür Parkta gerçekleştirdiği etkinliklerde güzel dayanışma örnekleri yaşandı. Karşıyaka Yalı Lions Kulübü ile İzmir Homeros Lions Kulübü, görme engelliler yararına stant açtı. İki kulüp üyeleri evlerinde yaptıkları hediyelikler ile yiyecekleri satıp görme engellilerine yardımda bulundular.

“Hizmet Ediyoruz” ilkesiyle farklı etkinliklere imza atan Lions kulüpleri bir kez daha örnek dayanışmaya imza attı. 8 Mart etkinlikleri kapsamında iki kulüp görme engellilere katkı amacıyla bir araya geldi. Açılan standta  el emeği hediyelik eşyalar ile kazak, atkı gibi ürünler hazırlandı. Ayrıca evlerde  kek, pasta, börekler yapılıp  satışa sunuldu. Dört gün boyunca dönüşümlü olarak  görev alan lionslar elde ettikleri geliri de görme engellilere bağışladı.

Yaşadıkları toplumda ihtiyaç duyulan kişilere yardımcı olmak için bir araya geldiklerini belirten Karşıyaka Yalı Lions Kulübü Başkanı Hakan Akyıldız. “  Bizler topluma hizmet etmeyi amaç edinmiş gönüllüleriz. Kendi güçlerimizi birleştirerek farklı etkinlikler yapıyoruz. Görme engelliler için de bir araya geldik. Aynı anlayış içinde etkinliklerimizi sürdüreceğiz” dedi.   

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Savunma sanayisi gücünü Azerbaycan'da gösterecek
Savunma sanayisi gücünü Azerbaycan'da gösterecek
Türkiye'de en yüksek gelir İstanbul'da
Türkiye'de en yüksek gelir İstanbul'da