Reklam
Akdağ’dan İstanbul çıkışı: "Seçim tekrarlanırsa...

Akdağ'dan İstanbul çıkışı: "Seçim tekrarlanırsa İstanbul'a çadır kurarız"

CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ, İstanbul’da yapılan yerel seçimin tekrarlanması ihtimalinde, Buca İlçe Örgütü olarak İstanbul’a gideceklerini ifade ederek, “Haksızlığa karşın İstanbul’a gideriz. Gereksirse çadır kurar mücadelemizi ederiz” dedi.

15 Nisan 2019 - 16:12 - Güncelleme: 15 Nisan 2019 - 16:18

GERÇEK HABERCİ- İstanbul seçim sonuçlarında son durum ülkenin merak ettiği konuların ilk sırasından düşmüyor. Seçimin üzerinden 15 gün geçmesine rağmen resmi seçim sonuçları belli olmadı ve henüz İstanbul’un Büyükşehir Belediye Başkanı belli olmadı. YSK, resmi seçim sonuçlarını açıklamadı ve Binali Yıldırım’ın geçen Ekrem İmamoğlu henüz mazbatasını almadı. Seçim yeniden mi yapılacak sorusu vatandaşların merak ettiği en kritik konuların başında geliyor. Seçimin yenilenmesi durumunda CHP'de adeta bir gönüllü çalışması başladı. Özellikle İzmir CHP örgütünde bu konuda İstanbul'a destek için hazırlıklar yapmaya başladı. 
 “SADECE BİZ DEĞİL TÜM İZMİR TÜM ÜLKE İSTANBUL’A GİDER”
Gerçek Haberci’ye ziyarette konuşan CHP Buca İlçe Başkanı Kasım Akdağ, seçimin tekrarlanaması ihtimalinde tüm güçleriyle İstanbul’a destek vereceklerini söyleyerek, “İstanbul’da seçimin tekrarlanması konuşuluyor. Öyle bir durum olursa Buca İlçe Örgütü olarak İstanbul’a gideriz. Haksızlık için gideriz. Gerekirse boş bir alana çadır kurar mücadelemizi ederiz. Sadece biz değil tüm İzmir tüm ülke, İstanbul’a gider” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti İzmir'de gözler Yürütme Kurulu'nda
Ak Parti İzmir'de gözler Yürütme Kurulu'nda
240 metrede emekleyerek yürüdü
240 metrede emekleyerek yürüdü