Reklam
CHP Çeşme İlçe Başkanı Oran: Binlerce Çeşmeli ile limanı...

CHP Çeşme İlçe Başkanı Oran: Binlerce Çeşmeli ile limanı kitleyeceğiz 

CHP Çeşme İlçe Başkanı Ekrem Oran, sosyal medya hesabından, şarbon hastalığı taşıyan büyükbaş hayvanların tutulduğu iddia edilen Panama bandıralı Rahmeh adlı geminin Çeşme Çiftlikköy açıklarında demirlendiğini iddia eden bir video paylaştı… 

13 Eylül 2018 - 15:57 - Güncelleme: 13 Eylül 2018 - 16:12

Aycan KARADAĞ/GERÇEK HABERCİ- İstanbul açıklarında bir süre bekleyen ve şarbon hastalığı taşıyan büyükbaş hayvanların tutulduğu iddia edilen Panama bandıralı Rahmeh adlı gemi için Tarım ve Orman Bakanlığı'nın İspanya'ya gideceğini söylemesinin ardından geminin Çeşme'ye gittiği iddia edilmesinin ardından bugün CHP Çeşme İlçe Başkanı Ekrem Oran, sosyal medyada bir video paylaşarak geminin Çeşme Çiftlikköy açıklarında olduğunu öne sürdü.
 

Oran, videoda yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: 

Yeryüzündeki cennet Çeşme’den Türk Kamuoyuna sesleniyoruz.
İstanbul açıklarında 20 gün bekledikten sonra 6 Eylül günü Akdeniz’e açılan Panama bandıralı Rahmeh adlı gemi yaklaşık 25 bin büyükbaş hayvan yükü ile Çeşme Çiftlikköy açıklarında demirlemiştir.
Şarbon hastalığı taşıdığı iddia edilen bu hayvanların Çeşme Limanı’ndan ülkemize indirilmesine hiçbir şekilde izin vermeyeceğiz. Her türlü eylemi yapmaya hazırız. Gerekirse binlerce Çeşmeli ile limanı kitleyeceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
NATO Parlamenter Asamblesi için hazırlanan rapor: 'Türkiye'deki üs dahil dahil 6 yerde ABD'nin nükleer silahları var'
NATO Parlamenter Asamblesi için hazırlanan rapor: 'Türkiye'deki...
Davutoğlu bir hafta içinde her şeyi açıklayacak!
Davutoğlu bir hafta içinde her şeyi açıklayacak!