Reklam
Erdoğan telefonlara çıkmıyor, faturayı keseceği isimler...
Reklam

Erdoğan telefonlara çıkmıyor, faturayı keseceği isimler netleşmeye başladı!

AK Parti'li Cumhurbaşkanı Erdoğan 17 yıllık geleneğini bozarak dün açıklama yapmadı. İstanbul seçimleri sonucunda Erdoğan'ın telefonlara çıkmadığı, faturayı ise bakanlara kesmeye hazırlandığı öne sürüldü.

24 Haziran 2019 - 13:40

Tekrarlanan İstanbul seçimlerinden büyük bir yenilgiyle çıkan AK Parti’de işler karıştı. Sonuçlardan rahatsız olan AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın, seçimler için sahaya sürdüğü Bakanlar Kurulu’ndaki isimleri değiştireceği konuşuluyor.

Yeniçağ gazetesinden Erdem Avşar'ın haberi şöyle; AK Parti, YSK’nın tartışmalı kararı ile bugün yenilenen İstanbul seçimlerinden de büyük bir hüsranla çıktı.

Başta İçişleri Bakanı Süleyman Soylu olmak üzere tüm bakanlarını 31 Mart öncesi sahaya sürek AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimlerden büyük bir yara alınmasının ardından odak noktasını İstanbul’a çevirmişti.

Tüm Bakanlar Kurulu’nun sahada olduğu İstanbul sürecinden de beklenilen sonuç alınamayınca Erdoğan’ın faturayı Bakanlarına kestiği belirtildi.

ERDOĞAN TELEFONLARA ÇIKMIYOR

Öyle ki İstanbul sürecine dahil olmak istemeyen Erdoğan anketlerden duyduğu rahatsızlık yüzünden seçime bir hafta kala yeniden meydanlara inmişti.

Erdoğan’ın seçimlerin ardından Bakanların telefonlarına yanıt vermediği bildirildi.

AK Parti kaynaklarından edinilen bilgilere göre, Erdoğan’ın “Katkılarından fazla zararları oldu” dediği Bakanlar Kurulu’nda değişikliğe gitmesi bekleniyor.

AK Parti Genel Başkanı’nın başta damadı ve Ekonomi Bakanı Berat Albayrak olmak üzere sahada yeterince etkili olmadığı isimlere.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İBB, Fransa-Türkiye maçını yayınlayacak
İBB, Fransa-Türkiye maçını yayınlayacak
CHP'de kongre süreci resmen başladı
CHP'de kongre süreci resmen başladı