Reklam
Flaş gelişme... Tahir Şahin istifa etti!
Reklam

Flaş gelişme... Tahir Şahin istifa etti!

"Konu Menemenspor ise gerisi teferruat" dedi; istifasını açıkladı.

20 Haziran 2019 - 12:01

Başkan Şahin, başkanlık görevinden istifa ettiğini duyururken, istifa gerekçesi olarak aldığı 1 yıl 3 aylık cezayı gerekçe gösterdi. Bu süreçte Menemenspor’un yıpranmasına müsaade etmeyeceğini dile getiren Şahin, “1 yıl 3 ay ceza aldık. Kongreyi 25 Mayıs’ta yaptık ceza bana 27 Mayıs’ta tebliğ edildi. Bu cezadan ötürü kamu görevlerinden men edilme durumu var. Benim şu anda başkanlık yapma şansım yok sanıldı. Ancak dünden bu yana görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Burada esas mesele Menemenspor Kulüp Başkanlıği değil. Mevzu Menemenspor ise gerisi teferruattır. Ben kendi ismimden dolayı Menemenspor’u tartışmaya açmayacağım. Bu konularla kamuoyunu meşgul etmeyeceğiz. Ben Menemenspor’daki başkanlık görevinden istifa edeceğim. İçeriden bir arkadaşımız yerime gelecek. Ben yine Onursal Başkan olarak üzerime düşen her şeyi yapacağım. Biz kendi ismimiz üzerinden Menemenspor'a zarar verdirmeyeceğiz” dedi.

“SERDAR AKSOY’U YANLIŞ YÖNLENDİRDİLER”

Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy’un yanlış yönlendirildiğini savunan Şahin, “Kulübümüzün 1. Lig’e çıkmasının sevincini tam anlamıyla yaşayamadık. Serdar Aksoy ile birlikte aday adayıydık. 31 Ocak’ta Serdar Aksoy kardeşimiz partimizin adayı oldu. Bugün yaşananlar o güne işaret ediyor. Kaymakamlığa anahtarı teslim edenler bugün yeninden hortladı. Bu tarz insanların sahaya çıkacağını zaten biliyordum. Serdar Aksoy kardeşimizin yanlış yönlendirileceğini tahmin ediyordum. Kaldı ki bugün tüm bu tahminlerim gerçekleşti.  Kendini bilmez 3-5 kişi tekrar hortlamanın ve intikam almanın peşine düştü. Siz kulübü kapatarak anahtarı kaymakamlığa teslim etmişsiniz. Bende sizi görevden aldım. Çünkü siz başarsız oldunuz. Anlıyorum ki kulübü zamanında zor duruma sokan şahıslar, Serdar Aksoy’u da yanlış yönlendirdiler. Bu arkadaşlar sadece kendi menfaatini düşünürler” dedi.  

“BAŞKAN AKSOY HACİZLERİ KALDIRACAĞI SÖZÜNÜ VERDİ”

Şahin, Başkan Aksoy’un kulübün üzerinde bulunan hacizleri kaldıracağı sözünü verdiğini ifade ederken, “Dün Başkan Aksoy ile bir kez daha görüştük, borçlarımıza karşılık bir protokol yaptık. Kendisi bize hacizlerin kaldırılacağı sözünü verdi. Eğer ki bu hacizler de kaldırılırsa kendisine kamuoyu önünde teşekkür ederiz. Ancak hacizler kalkmazsa sürekli yara alan Menemenspor ikinci bir yarayı kaldıramaz” dedi.

MENEMEN’İN YENİ HOCASI RAMAZAN KURŞUN

Başkan Şahin, Menemenspor’un teknik direktörlük koltuğuna Ramazan Kurşun’un getirildiğini de duyurdu.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İBB, Fransa-Türkiye maçını yayınlayacak
İBB, Fransa-Türkiye maçını yayınlayacak
CHP'de kongre süreci resmen başladı
CHP'de kongre süreci resmen başladı