Reklam
Reklam
Freelancer Ödev Desteği ile Kısa Sürede Kaliteli Sonuçlar Elde...

Freelancer Ödev Desteği ile Kısa Sürede Kaliteli Sonuçlar Elde Ediliyor

12 Ağustos 2020 - 16:06

Dijital dünyaya adım attığımızdan beri eğitim hayatımızdan iş hayatımıza her şey komple değişti. İlk zamanlarda sadece araştırma için kullandığımız internet üzerinden artık ders bile işleyebiliyoruz. Son zamanlarda hayatımıza giren pandemi sürecinde ise mecburiyetten online konferanslar ve toplantılar doğrultusunda eğitim hayatımızı sürdürüyoruz.

Eğitim hayatı dendiği zaman olmazsa olmaz ödev yaptırma bahsetmeden geçemeyeceğimiz bir faktör. İster lisede okuyor olun, ister üniversitede, ister yüksek lisans öğrencisi olun. Ödev yaptırma her zamna hayatımızın bir parçasıydı ve zaman ayırabildiğimiz kadar zaman ayıramadığımız zamanları ya yaşıyoruz ne yazık ki. Bu noktada bir desteğe ihtiyacımız olabiliyor.

Sadeceon platformu size her türlü destek olabilmek için oluşturuldu. Alıcı ile freelancerı buluşturan bu platformda toplam 11 kategoriden pek çok hizmet alabilirsiniz. Ödev yaptırma da bu kategorilere ve hizmetlere dahil elbette. Çok anlamadığınız bir konu olabilir, daha iyi bildiği için “bir bilene danış”mayı tercih ediyor olabilirsiniz, veya hiç zaman ayıramayacağınız yoğun bir döneme girmiş olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ödev yaptırmak için Sadeceon sayfasına veya online ödev yaptır bağlantısına tıklamak.

Ana sayfada karşınıza çıkacak “Hediyeler, Online Pazarlama, Grafik & Tasarım, Video & Animasyon, Yazı & Çeviri, Ödev & Tez, Programlama & Teknoloji, Müzik & Ses, E-Pin, Eğlence ve Yaşam” kategorileri arasından “Ödev & Tez”e tıkladığınız zaman karşınıza birtakım seçenekler çıkacak. Bilim dalına göre veya alanınıza göre destek alabileceğiniz hizmetleri orada görüntüleyebilir, bu hizmeti profesyonel bir şekilde veren aktif freelancer iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Sadeceon üzerinden iş ilanlarını görüntüledikten sonra iş ilanlarının açıklamaları, freelancer bilgileri, aktif olan sipariş sayısı, eski siparişlerin geri bildirimleri ve freelancerın ortalama yanıt süresi gibi pek çok detaya hakim olacaksınız. Sonrasında size uygun olduğunu düşündüğünüz freelancer ile iletişime geçmeniz ödev yaptırma için ilk adımı tamamlamış olmanız için yeterlidir.

Sadece zor ödevler için olduğunu düşünmeyin, Sadeceon üzerinden tüm ödevleriniz konusunda yardımcı olabilecek aktif çalışanlara ulaşabilirsiniz. Essay, tez, sunum fark etmeksizin iş ilanlarını okuyarak hangi freelancera yönelebileceğiniz konusunda fikir sahibi olacaksınız.

Zaman kaybından kurtulmak en büyük kazancınız olacaktır. O ödev için ayıracağınız araştırma zamanı, ödevi uygulayacağınız sunum veya dosya formatı gibi detayları incelemek, onları uygulamak, üzerine bir de özgün ve başarılı ödev çıkarmak kolay olmayacaktır.

Ancak bu işlerin nasıl işlediğini bilen, düzenli olarak bu çalışmaları gerçekleştiren birisi için bu çocuk oyuncağı gibi olacaktır. Profesyonel hizmet veren freelancerlar ile çalıştığı için Sadeceon sayfasını tercih etmekte tereddüt etmeden ödev yaptırma için en uygun adayı yine bu platform üzerinden bulabilirsiniz.

Sadeceon sisteminde kayıtlı pek çok freelancer gibi ek gelir kazanmak isteyen freelancerlar için kapı her zaman açık. Eğer portfolyonuzu geliştirmek istiyorsanız, bu alanda daha önce çalışmalar gerçekleştirdiyseniz hemen bugün profil oluşturun ve giriş yapın. Sonrasında sizi en iyi anlatacağına inandığınız bilgileri ve detayları iş ilanlarınızda paylaşın ve size ulaşan alıcılar ile bilgi alışverişinde bulunun.

Unutmayın, freelance çalışmak zamanımızın trendi ve bunun tadını çıkarabilirsiniz. Evde veya dışarıda yapacağınız işlerinizi yine planlayabilir, favori kafenizde kahve eşliğinde çalışabilir, düzenli olarak bu işi gerçekleştirecekseniz ev içerisinde dahi çalışma ortamınızı yaratıcı mobilyalar ve küçük nüanslar ile döşeyebilirsiniz. Kontrol sizin ve bu işte siz kendi patronunuz olacaksınız!

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Dikmen’den milletvekillerine yıpranma payı çağırısı
Dikmen’den milletvekillerine yıpranma payı çağırısı
Gaziemir’de Cumhuriyet Turnuvası
Gaziemir’de Cumhuriyet Turnuvası