Reklam
Reklam
Gelecek İzmir’de istifa krizi

Gelecek İzmir'de istifa krizi

Gelecek Partisi İzmir İl Teşkilatı'nda sular durulmuyor. Genel Merkez tarafından istifası istenen il yönetiminde bazı isimler istifa etmemek için direniyor.

10 Ağustos 2020 - 16:53 - Güncelleme: 10 Ağustos 2020 - 19:45

Begüm Burçak GÜNAY/GERÇEK HABERCİ- KULİS HABER - Geçtiğimiz ay İl Başkanı Cem Kavur ve bazı İl Yürütme Kurulu üyeleri arasında yaşanan sorunlarla gündeme gelen Gelecek Partisi İzmir İl Yönetimi'nde bu kez istifa krizi baş gösterdi. 
GERÇEK HABERCİ'nin edindiği bilgilere göre yaşanan krize müdahale etmek isteyen Gelecek Partisi Genel Merkezi İzmir'e Ege Bölge Koordinatörü Ömer Ünal'ı gönderdi. Ünal, yeni başkanı atamak ve yeni yönetim oluşturulması için başta İl Başkanı Cem Kavur olmak üzere tüm yönetimin istifasını istedi. Kavur ve kendine yakın isimler istifasını verirken, Kavur ile sorun yaşayanlar istifa etmedi. 
Öte yandan Ege Bölge Koordinatörü Ünal ve Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın yaşanan krizin çözümü için yoğun çaba sarf ettiği de gelen bilgiler arasında.
Kavur hakkında suç duyurusu
Bu arada istifa eden İl Başkanı Cem Kavur hakkında aynı zamanda il yöneticisi olan Engelli Komisyonu Başkanı Hakan Aydın tarafından kendisini darp ettiği gerekçesiyle Cumhuriyet Başsavcılığına şikayet edildiği ileri sürüldü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ön kaput üzerinde emniyete götürdü
Ön kaput üzerinde emniyete götürdü
Yol verme tartışması meydan kavgasına dönüştü, korona virüs tedbirleri unutuldu
Yol verme tartışması meydan kavgasına dönüştü, korona virüs...