Fenerbahçe Beko'ya ezeli rakiplerinden 'geçmiş olsun' mesajı

Bazı oyuncu ve idari kadro çalışanlarında Koronavirüs belirtileri tespit edildi


Fenerbahçe Beko'ya ezeli rakiplerinden 'geçmiş olsun' mesajı

Fenerbahçe Beko'daki bazı oyuncu ve idari kadro çalışanlarında yeni tip Koronavirüs (Kovid-19) belirtilerine rastlanılması üzerine Galatasaray ve Beşiktaş, "Geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Galatasaray, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Fenerbahçe Erkek Basketbol A Takımı oyuncularının ve idari personelinin detaylı tarama sonuçlarının iyi haberler getirmesini, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadelerini kullandı.

Trabzonspor, "Sevgili Fenerbahçe Ailesi, Oyuncularınızın ve idari kadrodaki arkadaşlarınızın yaşadığı kritik süreci sağlıklı bir şekilde atlatmalarını diliyor, en yakın zamanda iyi haberlerini beklediğimizi belirterek, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz"


Beşiktaş ise, "Basketbol takımınızdaki bazı oyuncularınız ve idari kadronuzda Kovid–19 belirtilerine rastlandığını üzüntüyle öğrendik. Bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatacağınıza yürekten inanıyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" mesajına yer verdi.