Reklam
Reklam
Halil Arda koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı:  ...

Halil Arda koronavirüse yakalandığı iddialarını yalanladı:   Hizmet ateşimizin yüksekliği bu medyayı yanıltmış olabilir

Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, hükümete yakınlığı ile bilinen Sabah Gazetesi’nde kendisi ve eşinin CHP kurultayı sonrası Covid-19 testlerinin pozitif çıktığı iddialarını yalanladı. Arda, “Hizmet ateşimizin yüksekliği bu medyayı yanıltmış olabilir” dedi

04 Ağustos 2020 - 10:42

Begüm Burçak GÜNAY - GERÇEK HABERCİ- Hükümete yakın gazetelerden biri olan Sabah, CHP’nin geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği kurultay sonrası 30 delegenin virüse yakalandığı partide vaka sayısı 78’e yükseldiği ve bunların arasında Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda ile eşi de olduğunu ileri sürdü. 
Çıkan haber sonrası Gaziemir Belediye Başkanı Halil Arda, iddiaları sosyal medya hesabından yalanladı. Arda, “Sabah yine dezenformasyon görevini yerine getirmiş. İktidara yürüyüş kurultayımız Sabah’ı o kadar korkutmuş ki, kurultayda koronavirüs yakalandığımı yazmışlar. Hatta katılmayan eşim bile kurultayda virüse yakalanmış. İçinde bizimle ilgili hiçbir doğruluk payı olmayan bu haber iktidar medyasının geldiği nokta adına çok üzücü. Hizmet ateşimizin yüksekliği bu medyayı yanıltmış olabilir” açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Emeklilik için bekleyenlere kötü haber: Gecikme riski var
Emeklilik için bekleyenlere kötü haber: Gecikme riski var
Çavuşoğlu’ndan Pelosi’ye sert tepki: İbretlik cehalet!
Çavuşoğlu’ndan Pelosi’ye sert tepki: İbretlik cehalet!