Reklam
İYİ PARTİ’DEN SİYASETE TAZE KAN
Reklam

İYİ PARTİ’DEN SİYASETE TAZE KAN

Büyük bir hızla partiye üye çalışmaları sürdüren İYİ İzmir teşkilatı, Hüsmen Kırkpınar’ın göreve geldiği 17 Ekim 2018 tarihinden bu yana üye sayısını yaklaşık 3 katına çıkardı. 

18 Kasım 2019 - 10:51

Sevilcan GÜNAY/GERÇEK HABERCİ- İYİ Parti İzmir İl Teşkilatı İl Başkanlığına Hüsmen Kırkpınar’ın gelmesi ile üye çalışmalarına hız verdi. Bu çalışmalarının ardından İl Başkanlığınca temsili rozet takma töreni düzenlendi ve 273 kişiye rozet takıldı. Yarın seçim olacakmış gibi sürekli teşkilatların üye kayıtlarına devam ettiğini aktaran İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar. Şu anda İzmir’de 12 bin üyeye ulaştıklarını aktardı.
ÜYE SAYISI 3 KAT ARTTI
İl Başkanlığı görevine geldikten sonra taban çalışmalarına ağırlık verdiklerini ifade eden Kırkpınar; “Ben göreve başlarken üye sayımız 4 bin 800’dü. İlk olarak saha çalışmalarına başlayarak partimize yeni isimler katmak için çalışma başlattık.  Şu anda İzmir’de 12 bin üyemiz bulunuyor. Bunun dışında gönüllü sosyal medya üzerinden bizlere aktif destek veren 5 bin 600 kişilik bir yapımız var” dedi. 
ÇOĞUNLUK SİYASETE YENİ GİRENLER
Yeni üyelerin büyük bir çoğunluğunun siyasete yeni atılan kişiler olduğuna da dikkat çeken Başkan Kırkpınar, “Yeni üyelerimiz yaş aralığı 25 ile 50 yaş arasında. Öte yandan CHP ve AK Parti’den istifa edip partimize gelen isimlerde var. Ama bu katılımların büyük çoğunluğunu siyasete ilk kez girenler ve gençlerden oluşuyor” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP'DEN KURULTAY GENELGESİ... AKRABALAR AYNI YÖNETİME GİREMEYECEK
CHP'DEN KURULTAY GENELGESİ... AKRABALAR AYNI YÖNETİME GİREMEYECEK
Aktaş: Merkez, Hazine’yi daha çok fonlamaya hazırlanıyor
Aktaş: Merkez, Hazine’yi daha çok fonlamaya hazırlanıyor