Reklam
KARABAĞLAR BELEDİYESİ  DOLANDIRICILARA KARŞI VATANDAŞLARI...
Reklam

KARABAĞLAR BELEDİYESİ  DOLANDIRICILARA KARŞI VATANDAŞLARI UYARDI

21 Mayıs 2019 - 23:08

Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin SELVİTOPU adını kullanarak yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla yardıma muhtaç çocuklara giysi alınacağını söyleyerek vatandaşlardan çeşitli yardımlar için para talebinde bulunarak vatandaşların dolandırıldığı ortaya çıktı. Ardından Karabağlar Belediyesi vatandaşların dolandırıcılara karşı uyardı. Belediyeden gelen açıklama ise şu şekilde:

Bazı kişi veya kişilerin hemşehrilerimizi telefonla arayarak kendilerini Karabağlar Belediye Başkan Yardımcısı olarak tanıttıktan sonra Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin SELVİTOPU adını kullanarak yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla yardıma muhtaç çocuklara giysi alınacağını söyleyerek vatandaşlardan çeşitli yardımlar için para talebinde bulundukları bilgisi edinilmiştir.

Belediyemizin yürüttüğü hiçbir yardım kampanyası bulunmamaktadır. Vatandaşlarımızın bu tür olaylarla karşılaşmaları halinde  durumu derhal emniyete bildirmeleri gerekmekte olup, herhangi bir talepte bulunarak kendilerinden yardım talep eden dolandırıcılara itibar etmemeleri önemle rica olunur. Konuya ilişkin hukuki inceleme sürmekte olup, gerekli hukuksal işlemler başlatılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
twitter eski danışmanın hesabını askıya aldı
twitter eski danışmanın hesabını askıya aldı
Irkçı ayrımcılık yapıldı iddiası !
Irkçı ayrımcılık yapıldı iddiası !