Reklam
Karşıyaka CHP’de Çatlak Büyüyor!
Reklam

Karşıyaka CHP'de Çatlak Büyüyor!

19 Eylül 2019 - 09:36 - Güncelleme: 19 Eylül 2019 - 09:40

CHP Karşıyaka İlçe örgütünde yaşanan ayrışmada çatlak giderek büyüyor. İlçeye atanan Kadın Kolları Başkanımı kabul etmediğini beyan eden İlçe Başkanı Uğur Yıldırım Kadın ve Siyaset Komisyonu kurdu. 
GERÇEK HABERCİ-CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımda, İlçe Kadın Kolu eski Başkanı Buket Fatoş Erol başkanlığında Kadın ve Siyaset Komisyonu’nun kurulduğunu ve çalışmalara başladığını aktardı. Paylaşılan görsellerde Yıldırım’ın atanmasına karşı çıktığı, Karşıyaka İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin İnetaş’ın olmaması dikkat çekti. 
Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz aylarda Buket Fatoş Erol başkanlığındaki İlçe kadın kolu yönetimi yaşanan istifalardan dolayı düşmüştü. İl kadın kolları yönetimi Nesrin İnetaş’ı Karşıyaka İlçe Kadın Kolu Başkanı olarak atamıştı. Bu atama sonrası İlçe Başkanı Uğur Yıldırım büyük tepki göstermiş ve atamayı tanımadığını kendisinin ilçe kadın kolu başkanının Buket Fatoş Erol olduğunu söylemişti.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • seyirci
    1 ay önce
    Tebrikler valla!!!.İlçe başkanı eliyle kadın kolu yönetiminde çift başlılık yaratılıyor. Bu partinin itici gücü alanlarda kapı kapı çalışan kadınlardır. Örgütün kadınlarını bölüp kendi istediği gibi şekillendirmek hiç kimsenin haddine değil... kadınları partiden kaçırıyorsunuz!!!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Kalp hastaları spor yapabilir mi?" sorusuna uzmanından cevap
Galatasaray Madrid'te ağır yaralı; 6-0
Galatasaray Madrid'te ağır yaralı; 6-0