Reklam
Kemalpaşa Okuyor 
Reklam

Kemalpaşa Okuyor 

26 Mayıs 2019 - 17:10

Kemalpaşalı gençlerler her yaştan okur severlerin katılımıyla Oku Bilinçlen Türkiye #umutsende adı altında kitap okuma kampanyası başlattı.

Kemalpaşalı gençlerler her yaştan okur severlerin katılımıyla Oku Bilinçlen Türkiye #umutsende adı altında kitap okuma kampanyası başlattı.Kampanyaya eşlik edip katılımcılarla birlikte kitabını okuyan Kemalpaşa Belediye Başkanı Rıdvan Karakayalı yaptığı açıklamada “ Medeniyetin gelişmesindeki en temel unsurlardan biri, hiç kuşkusuz bilgi ve bilginin paylaşılmasıdır. Bilgiyi yaymak, hemşehrilerimizin sosyal ve kültürel hayatlarına katkı sağlamak amacıyla eğitimin her dalına bir eğitimci olarak  destek veriyorum. Nitelikli okumanın ve okutmanın önemini biliyor, her zeminde bunu dile getiriyoruz. Okumak sonsuz ve kültürel zenginlikler ile dolu bir dünyada uzun bir yolculuğa çıkmak gibidir. Biz de bu uzun yola sizlerle birlikte çıkmak istedik.

Kemalpaşa Belediyesi olarak; yaşadığımız coğrafyanın değerlerini geleceğe taşımak ve Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün belirttiği muasır medeniyetler seviyesine ulaşmak için  siz değerli hemşehrilerimizi bu okuma seferberliğine davet ediyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İBB, Fransa-Türkiye maçını yayınlayacak
İBB, Fransa-Türkiye maçını yayınlayacak
CHP'de kongre süreci resmen başladı
CHP'de kongre süreci resmen başladı