Reklam
Reklam

Kılıçdaroğlu, Menemen'le ilgili konuştu: Yolsuzluk yapmak bizim kitabımızda yok, gereğini yaptık

Kemal Kılıçdaroğlu, tutuklanan Menemen Belediye Başkanı Aksoy hakkında konuştu. Kılıçdaroğlu, “Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayız. Oturacaksın hizmet edeceksin. Öyle cebimi doldurayım, köşeyi döneyim, yolsuzluk yapayım. Bu bizim kitabımızda yoktur. Herkes oturacak belde halkına hizmet edecek” dedi.

Kılıçdaroğlu, Menemen'le ilgili konuştu: Yolsuzluk yapmak bizim kitabımızda yok, gereğini yaptık
27 Kasım 2020 - 12:43

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tutuklanan Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy hakkında konuştu.

Fox TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu “Çalar Saat” programında konuyla ilgili soruyu yanıtlayan Kılıçdaroğlu, “Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayız. Oturacaksın hizmet edeceksin. Öyle cebimi doldurayım, köşeyi döneyim, yolsuzluk yapayım. Bu bizim kitabımızda yoktur. Herkes oturacak belde halkına hizmet edecek. Biz Türkiye’de ilkleri gerçekleştiriyoruz. Bütün ihaleleri canlı yayınlıyoruz. Rahatsız olanlar var. Ne olacak? Kimler katıldı? Kim ne kadar kırım yaptı herkes bilsin” dedi.

“Gereğini yaptık”Menemen’de yaşananların bölgede yaşayan halk tarafından kendilerine duyurulduğunu belirten Kılıçdaroğlu şu bilgileri verdi: “Derhal 3 milletvekili arkadaşımızı görevlendirdik. İddialarda bulunanlarla görüşüldü. İzmir İl Başkanımız ile görüşüldü. Tüm iddialar ve olaylar rapor haline getirildi. Biz de gereğini yaptık. “

YORUMLAR

  • 0 Yorum