Reklam
Reklam
3 BAKAN’DAN İZMİR ÇIKARMASI
Reklam

3 BAKAN’DAN İZMİR ÇIKARMASI

“Yarın için Hayal Et” teması ile 3’ncü Ege Ekonomik Forumu İzmir’de gerçekleşecek

11 Kasım 2019 - 11:46

GERÇEK HABERCİ-  Türkiye Cumhuriyeti Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı destekleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzmir Kalkınma Ajansı ve Bornova Belediyesi katkıları, Ege Ekonomiyi Geliştirme Vakfı (EGEV) iş birliğiyle İzmir’de gerçekleştirilecek. "Yarın İçin Hayal Et" ana teması ile İzmir Swissotel'de gerçekleşecek forum, 13 Kasım Çarşamba gerçekleşecek ilk günün açılışına Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın katılması beklenirken, forum İzmir Valisi Erol Ayyıldız, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Özgener, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Özuslu, EGEV Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Susam'ın açılış konuşmaları ile başlayacak.
14 Kasım Perşembe günü yapılacak ikinci gün toplantısının açılışını Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli gerçekleştirecek. Forumun ikinci gün kapanışını ise Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un yapması bekleniyor. 
Forumda bu yıl "Teknolojinin Değiştirdiği Dünya, Yarının Kodları", "Globalin Anahtarı: Ar-Ge, Yenilik ve Akıllı Uzmanlaşma", "Dijital Dönüşüm ile Üretimin Dönüşmesi", "Kuşak ve Yol İnisiyatifi’nde Ege Nasıl Konumlanacak?", "Yerel Yönetimlerin Tarımın Ekonomik Kalkınmasındaki Rolü", "Tarımda İnovatif Gelecek", "Küresel Aktörler Olarak Kooperatifler", "Ege’de Akıllı ve Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm konuları tartışılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
'Yeryüzü cenneti' Nemrut Krater Gölü'nde bisiklet turu ve yelken etkinliği
'Yeryüzü cenneti' Nemrut Krater Gölü'nde bisiklet turu ve yelken...
Türk doktorlardan dünyaya örnek davranış
Türk doktorlardan dünyaya örnek davranış