Reklam
Reklam
4’LÜ ZİRVENİN ADI BELLİ OLDU; "GÜNDEM İZMİR"
Reklam

4'LÜ ZİRVENİN ADI BELLİ OLDU; "GÜNDEM İZMİR"

AK Parti, CHP, İYİ Parti ve MHP İzmir İl Başkanlarının bugün yapacağı yemekli toplantının içeriğine GERÇEK HABERCİ ulaştı.

14 Ocak 2020 - 12:29 - Güncelleme: 14 Ocak 2020 - 12:52

Pelin ÇALIŞKANELLİ/GERÇEK HABERCİ-AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli’nin ev sahipliğinde, bugün saat 21.00’da Mövenpick Otel’de CHP İl Başkanı Deniz Yücel, MHP İl Başkanı Veysel Şahin ve İYİ Parti İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, yemekli programın gündemine GERÇEK HABERCİ ulaştı. Toplantı ile ilgili özellikle Cumhur ve Millet İttifaklarının büyük temsilcisi sayılan aynı zamanda Genel ve Yerel İktidarın tarafları olan Ak Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve CHP İl Başkanı Deniz Yücel’in bir dosya hazırladığı öğrenildi. 
DOSYALARIN İÇERİĞİN DE NE VAR?
GERÇEK HABERCİ’nin kulislerden edindiği bilgiye göre toplantının ev sahibi olan Ak Parti il Başkanı Kerem Ali Sürekli ve CHP İl Başkanı Deniz Yücel’in hazırladığı dosyada başta İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki tarafından alınan ama devri bir türlü gerçekleştirilmeyen Alsancak semtinde Elektrik Fabrikası yer alacak. Bunun dışında, Ankara’da onay bekleyen ulaşım ve altyapı projeleri, Cumhur İttifakı belediyelerin Büyükşehir Belediyesi ile ilgili sıkıntıları ve İzmir’in geleceğe taşıyacak ortak projeler hazırlanması konuları yer alacak.

ZORLU TOWER GÜNDEMDE Mİ?

Bu arada toplantı ile ilgili siyaset kulislerinde Zorlu Tower olduğu yönünde iddialarda konuşuluyor. Hatırlanacağı üzere "kentin bağrına saplanan hançer" olarak nitelenen ve meclis kararı iptal edilen Zorlu Towers için Ankara'da yoğun kulis yapıldığı iddia edilmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir'deki iki barajda tehlike çanları
İzmir'deki iki barajda tehlike çanları
Aquapolis yüzme havuzu kapılarını açtı 
Aquapolis yüzme havuzu kapılarını açtı