Reklam
Reklam
Ahmet Hakan: Muharrem İnce çileden çıktı

Ahmet Hakan: Muharrem İnce çileden çıktı

Sözcü yazarı Turan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun kendisine üzülmemesi için haber gönderdiğini yazdı. Hakan’ın aktardığına göre İnce, Turan’ın bu yazısının ardından tepki gösterdi

08 Aralık 2019 - 10:31

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, “Beştepe’de Erdoğan’la görüşen CHP’li” iddiasını kaleme alan Sözcü yazarı Rahmi Turan’ın yazdığı bir köşe yazısının ardından Muharrem İnce’nin çileden çıktığı ifade etti.

Turan geçen günlerde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine haber göndererek “Rahmi Bey üzülmesin” dediğini öne sürmüştü.

İnce’nin Turan’ın ifadelerine dair görüşlerini paylaşan Hakan, “Muharrem İnce, bunu okuyunca tam anlamıyla çileden çıkmış” dedi.

Konuyla ilgili olarak Hakan’a konuşan İnce, şu görüşleri paylaştı:

İftiraya uğrayan benim, iftiraya uğramama neden olan kişi Rahmi Turan. Genel Başkan iftiraya uğrayana değil de iftiraya kaynaklık eden kişiye ‘üzülme’ diye haber gönderiyor. İşte asıl buna üzüldüm. Hem de çok üzüldüm. Genel Başkan bana ‘Biz Muharrem Bey’i biliriz. Onun Saray kapısına gideceğine ihtimal bile vermeyiz. Söyleyin ona üzülmesin’ diye haber göndermiyor. Ama Rahmi Turan’a üzülmesin diye haber yolluyor. Ben buna üzülmeyeyim de ne yapayım?

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İzmir ‘Dijital Eğitimle’geleceği yakalayacak
İzmir ‘Dijital Eğitimle’geleceği yakalayacak
Balçova Belediyesi’nden Hijyenik Destek
Balçova Belediyesi’nden Hijyenik Destek