Reklam
Reklam
Ak Parti Buca Kendine gelemedi
Reklam

Ak Parti Buca Kendine gelemedi

19 Ekim 2019 - 12:12

Sevilcan GÜNAY/GERÇEK HABERCİ-ÖZEL HABER-Son yıllarda siyasi partiler başta olmak üzere tüm kurumlar en büyük tanıtımını sosyal medya hesapları üzerinden yapıyor. Özellikle kişisel web adresleri tanıtım için büyük önem taşıyor.  Bu konuda sosyal medyayı en iyi kullanan siyasi parti olan Ak Parti’nin Buca İlçe Teşkilatı bu konuda sınıfta kaldı. Buca ilçe başkanlığının resmi sayfası olan http://www.akpartibuca.org/ adresine girdiğinizde dönemin İlçe Başkanı Mustafa Arslan’ın Buca Belediye Başkan adayı olmak için istifa etmesinin ardından ilçe başkanı değişen Ak Parti Buca Teşkilatı’nın web sayfasının yaşanan ağır seçim mağlubiyetinin ardından o tarihte takılı kaldığı görünüyor. 


31 Mart Yerel Seçimleri’nde Buca Belediye Başkan adayı olan Mustafa Arslan’ın bannerları ile donatılmış sayfada son haberde 11 Şubat 2019 tarihinde konulan “Gönülleri Yapmaya Geldik” olarak olduğu gözlemlenirken ondan bir önceki haber ise 22 Aralık 2018 tarihinde yapılan “Yeni İlçe Başkanı Ali Boyla ‘ya Ziyaretler” olması daha da dikkat çekici. Projeler kısmında ise halen 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Buca Belediye Başkan adayı olan Mustafa Arslan’ın vaatleri yer alıyor. 
Barış Pınarı Harekatı’ndan habersizler
Ak Parti’nin Genel Merkez Tanıtım Medya Başkanlığı tarafından özellikle Genel Merkez ile koordinasyonda olmaları talimatı verilen partinin Genel Merkezin web sayfasında “Barış Pınarı Harekatı” ile ilgili haberler geniş yer bulurken Buca İlçenin sayfasında bu önemli konu ile ilgili tek satır yer almaması da dikkat çekiyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gençlere ve Kadınlara pozitif ayrımcılık
Gençlere ve Kadınlara pozitif ayrımcılık
SARAY İZMİR’İN HAKKINI VERMİYOR
SARAY İZMİR’İN HAKKINI VERMİYOR