Reklam
AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZGÜR HIZAL’DAN SOYER’E;...

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZGÜR HIZAL'DAN SOYER'E; "İŞ BİLMEZ BİR TAVIRLA PERVASIZ CÜMLELER"

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’in gökdelen tartışmasında çark ettiğini ifade eden AK Parti Grup Başkanvekili Özgür Hızal, “Daha önce örneğini çokça yaşadığımız ‘Tunç Soyer Çarkı’nı bir kez daha yaşamış olmak bizleri tabi ki şaşırtmadı” dedi.

14 Aralık 2019 - 20:52 - Güncelleme: 14 Aralık 2019 - 23:44

Konak’ta yapılması planlanan gökdelenle ilgili olarak verilen ruhsat için Soyer’in daha önce söylediği sözleri hatırlatan Hızal, “Kendisi bu süreçte ‘Konak Belediyesi ruhsat vermiş, Büyükşehir onaylamış. Ben bu işin neresindeyim? Benim bunu değiştirmeye yetkim yok. Bununla ilgili popülizm yapamam. Yaptırmam demek boş ama herkes bunu duymak istiyor. Ben sahtekarlık yapamam, yalan söyleyemem’ gibi söylemlerde bulundu. Biz de kendisine geçtiğimiz günlerde elini taşın altına koymaktan çekinmemesi gerektiğini, elinden bir şeyler gelebileceğini ancak kendisinin buna gönüllü olması gerektiğini ifade ettik” diye konuştu.

“İŞ BİLMEZ BİR TAVIRLA PERVASIZ CÜMLELER...”
Gelinen noktada Tunç Soyer’in, kendi ifade ettiklerinin doğru olduğuna kanaat getirmiş olmasına duyduğu mutluluğu dile getiren Hızal, “Bütün bunların yanında iş bilmez bir tavırla böyle pervasız cümleler kurmak yerine kendisi unutmamalıdır ki İzmir’le ilgili her konununun muhatabı kendisidir. Herhangi bir konuda ‘Benim yetkim yok’ deyip  çekilemeyeceğini bir kez daha kendi kendine göstermiş oldu” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rüştü Reçber korona virüse yakalandı
Rüştü Reçber korona virüse yakalandı
Korona tedavisinde Türkiye'de bir ilk
Korona tedavisinde Türkiye'de bir ilk