Reklam
Reklam

AK Parti'nin yeni İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Kanal İstanbul ile Antalya Boğaçayı projesini karıştırdı

AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe, Kanal İstanbul ile Boğaçayı Projesi'ni karıştırdı. AK Parti teşkilatı ise yalanlama yapmak isterken iktidarın da projeleri karıştırdığını ortaya çıkardı.

AK Parti'nin yeni İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, Kanal İstanbul ile Antalya Boğaçayı projesini karıştırdı
10 Nisan 2021 - 17:06

AK Parti'nin yeni İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, sosyal medya hesabı Twitter’dan Kanal İstanbul diye, Antalya-Konyaaltı'nda AK Partili Menderes Türel tarafından hazırlanan Boğaçayı projesinin görselini paylaştı.

Kabaktepe’nin söz konusu paylaşımının altına @ibbhaberleri adlı bağımsız hesabı yöneten Twitter kullanıcısı, “Kanallar karıştı...” diye yazdı.

AK Parti İstanbul teşkilatının resmi Twitter hesabından ise söz konusu uyarıya, “İşte tam olarak bahsettiğimiz tezvirat kampanyası budur. Cehaletin en kötüsü bilmediğini bilmemektir. Ancak sizinki bilmemek değil, art niyet” denerek yanıt geldi. AK Parti İstanbul Teşkilatı görselin kaynağı olarak iktidar tarafından kurulan www.kanalistanbul.gov.tr/tr adresini gösterdi. Böylece Kanal İstanbul'un sitesinde de yanlışlıkla Boğaçayı Projesi'nin görselinin kullanıldığı ortaya çıktı. 

 

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı ayrıca “Hiç proje üretemeyenlerin, birbirinden güzel “çılgın” projelerimizi karıştırmalarını normal karşılıyoruz :)” diyerek Boğaçayı projesinin tanıtım videosunu da paylaştı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum