Reklam
Reklam
Cem Özer’in doktorundan son sağlık durumuyla ilgili açıklama
Reklam

Cem Özer'in doktorundan son sağlık durumuyla ilgili açıklama

Oyuncu Cem Özer, film çekimleri sırasında sette kaza geçirip ayağını kırmıştı. Tedavi için İstanbul'a getirilen Özer'in sağlık durumu kötüleşti ve yoğun bakıma kaldırıldı. Sanatçının doktorundan sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması geldi

24 Ekim 2018 - 16:47

12 gün önce film çekimleri sırasında ayağını kıran sunucu ve oyuncu Cem Özer oksijen tedavisi görüyordu. Dün, hava ya da yağ embolisi başına sıçrayınca yoğun bakıma alındı.

Cem Özer'in kızı Cemre, “Babam şu an yoğun bakımda uyutuluyor. Ayağındaki kırık sonrası oksijen tedavisi görüyordu. Hava ya da yağ embolisi başına sıçramış. Dün yoğun bakıma alındı. Şu an hiçbir şey söyleyemiyor doktorları. Biz de çaresizce bekliyoruz.” demişti.

Sanatçının doktorundan sağlık durumuyla ilgili olarak açıklama geldi.

"BİR SÜRE UYUTULARAK TEDAVİSİNE DEVAM EDİLECEK"

İşte o açıklama:

"12 gün önce sağ ayak bileğindeki kırık nedeniyle ameliyat edilmiş olan değerli sanatçı Cem Özer, 22.10.2018'de yara iyileşmesi için görmekte olduğu Hiperbarik Oksijen Tedavisini 5. seansı sonunda diğer hastaların çıkışından hemen sonra kabinden çıkmak üzereyken, İdiyopatik epilektik atak(sara nöbeti) geçirmeye başlamış ve şuuru kapanmıştır. Anında yapılan müdahale ve MR, BT ve diğer tetkikleri sonucu akciğerde bül rüptürüne bağlı pnömotoraks sonucu gelişen hava embolisi şüphesiyle yoğun bakım ünitesine alınmış, bir süre uyutularak yakından takip ve tedavi edilmesi planlanmıştır."

Değerli kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ege Denizi’nde 4.2 büyüklüğünde deprem
Ege Denizi’nde 4.2 büyüklüğünde deprem
Türkiye'de koronavirüs kaynaklı 19 can kaybı: Yeni vaka sayısı 1053
Türkiye'de koronavirüs kaynaklı 19 can kaybı: Yeni vaka sayısı...