Reklam
Reklam
CHP adaylarını tanıtıyor, seçim bildirgesini açıklıyor!

CHP adaylarını tanıtıyor, seçim bildirgesini açıklıyor!

CHP, 31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlere ilişkin 12 maddelik seçim bildirgesini açıklayacak ve belediye başkan adaylarını tanıtacak. Ankara'da düzenlenecek toplantının saat 10.00'da başlaması bekleniyor

10 Şubat 2019 - 09:46 - Güncelleme: 10 Şubat 2019 - 12:11

CHP, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerdeki adaylarını Ankara’da düzenleyeceği törenle tanıtacak. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da yerel yönetimlere ilişkin 12 maddelik belgeyi açıklaması bekleniyor.

CHP’de aday tanıtım günü. Ankara Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenecek toplantıda belediye başkan adayları tanıtılacakken, yerel yönetimlere ilişkin 12 madde açıklanacak.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, yaptığı açıklamada aday belirleme sürecini tamamladıklarını, aday tanıtım toplantısıyla seçim kampanyalarını başlatacaklarını söyledi. Torun, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun yerel yönetimlere ilişkin 12 maddelik belgeyi açıklayacağı toplantıda, partinin yerel seçim bildirgesinin de kamuoyuyla paylaşılacağını kaydetti.

CHP'li belediyelerin barınma, gıda, ulaşım, eğitim ve sağlık alanlarında daha kaliteli hizmeti daha düşük fiyata sağlayacağını belirten Torun, partinin yerel yönetim anlayışını ortaya koyacak olan bildirgede, ekonomik kalkınma ile kent ve çevre politikalarının da yer alacağını kaydetti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Balık istifi yolcu taşıyan minibüs sürücüsünden gazetecilere tepki
Balık istifi yolcu taşıyan minibüs sürücüsünden gazetecilere...
Aksaray'da uçan tekmeli kavga
Aksaray'da uçan tekmeli kavga