Reklam
Reklam
CHP’den Soylu’ya: Bunları gözünüz görmüyor mu?
Reklam

CHP'den Soylu'ya: Bunları gözünüz görmüyor mu?

CHP’li belediyelerin yardım ve aşevi hesapları İçişleri Bakanlığı tarafından bloke edilmeye devam ediyor. CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, 'İsmailağa camii' adlı twitter hesabının 'desteklerinizi bekliyoruz' paylaşımını kopyalayarak Bakan Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi.

10 Nisan 2020 - 14:23

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'de virüsün yayılmaya başladığı ilk günden itibaren CHP'li belediyelerin koronavirüs salgınına karşı başlattığı yardım kampanyalarını eleştirerek 'Devlet içinde devlet olmanın bir anlamı yoktur' demiş; 'Biz bize yeteriz Türkiyem' sloganıyla Milli Dayanışma Kampanyası başlatmıştı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzası ile 81 ilin valisine gönderilen yazı ile izin almadan para ve bağış toplayanların faaliyetlerinin durdurulması istenmiş; CHP'li hesaplar bloke edilmişti.

'İsmailağa camii' ismiyle açılan twitter hesabında 'hedef 10 bin kumanya' denilerek bağış toplanıyor.

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, kişisel twitter hesabından 'İsmailağa camii' adlı twitter hesabının 'desteklerinizi bekliyoruz' tweetini kopyalayarak İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya 'bunları gözünüz görmüyor mu?' diyerek tepki gösterdi. 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP'li belediyelerin koronavirüs salgınına karşı başlattığı yardım kampanyalarını eleştirerek 'Devlet içinde devlet olmanın bir anlamı yoktur' demiş; 'Biz bize yeteriz Türkiyem' sloganıyla Milli Dayanışma Kampanyası başlatmış; İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzası ile 81 ilin valisine gönderilen yazı ile izin almadan para ve bağış toplayanların faaliyetlerinin durdurulması istenmişti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meydanlar boş kaldı, yüzlerce güvercin böyle yıkandı
Meydanlar boş kaldı, yüzlerce güvercin böyle yıkandı
'Ev yapımı' Çanakkale geçilmez
'Ev yapımı' Çanakkale geçilmez