Reklam
Reklam

CHP İzmir İl Yönetimi İlçe Kongre Tarihleri İçin Toplandı

CHP İzmir İl Yönetimi, 14 Aralık’ta başlayacak olan ilçe kongreleri öncesi toplandı.

CHP İzmir İl Yönetimi İlçe Kongre Tarihleri İçin Toplandı
10 Aralık 2019 - 20:16
CHP İzmir İl Yönetimi, 14 Aralık’ta başlayacak olan ilçe kongreleri öncesi toplandı.bYönetimin gündeminde ilçe başkanlıklarından gelen kongre tarihleri vardı.

İl yönetimi 22 Aralık’a kadar olan tarihleri onayladı.

18 İLÇEDE ONAYLANDIİl yönetiminin onayıyla 14 Aralık’ta Bayındır, Seferihisar, Urla, 15 Aralık’ta Çiğli, Balçova ve Güzelbahçe, 17 Aralık’ta Dikili, 19 Aralık’ta Torbalı, 20 Aralık’ta Kınık, 21 Aralık’ta Bayraklı, Çeşme, Foça, Karabağlar, 22 Aralık’ta Buca, Gaziemir, Konak, Menderes, Kemalpaşa kongresinin yapılması kesinleşti.

BERGAMA’DA TARİH DEĞİŞTİBergama’nın ilçe kongre tarihinde ise değişiklik oldu. Kongre tarihinin değiştirilmesine ilişkin il yönetimine gelen dilekçe değerlendirildi. İlçe başkanlığı tarafında il başkanlığına 22 Aralık olarak bildirilen Bergama ilçe kongre tarihi, ‘adayların daha rahat çalışması, üyelerin gerekli zamanı elde etmesi’ gerekçesiyle 5 Ocak olarak değiştirildi.

24 Aralık’ta Tire, 25 Aralık’ta Karaburun,  5 Ocak'ta Bornova, 11 Ocak’ta Beydağ, 12 Ocak’ta Ödemiş, 19 Ocak’ta Menemen, 26 Ocak’ta Karşıyaka ilçe kongresi için ilçe başkanlıkları tarih bildirdi ancak il yönetimi henüz bu tarihleri onaylamadı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum