Reklam
CHP İzmir yeni binasını satın aldı
Reklam

CHP İzmir yeni binasını satın aldı

CHP İzmir’in yeni il başkanlığı binası yapılmak üzere Alsancak semtinde dört katlı bir bina satın alındı.CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, kongre sonrası yeni yönetimle ilk toplantısını yaparken, toplantıya yeni il binasının tapusuyla girdi.

13 Şubat 2020 - 16:50 - Güncelleme: 13 Şubat 2020 - 17:46
Reklam

CHP İzmir 37. Olağan İl Kongresi'nde yeniden il başkanlığına seçilen Deniz Yücel, bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı. Yücel, kendisiyle birlikte seçilen yeni il yönetim kurulu üyeleriyle tanışma toplantısı gerçekleştirdi. İl binasında yapılan toplantıda herkesin kongre bitti herşey salonda kaldı. Şimdi çalışma zamanı olduğu görüşünde birleştiği ifade edildi.

Ege Postası'nın haberine göre toplantıda görev dağılımı yapılmazken, görevlendirmelerin haftaya yapılacağı öğrenildi.

Öte yandan yeni il binasının 6 milyon 200 bin TL'ye satın alındığı belirtildi.

İl Başkanı Yücel'in toplantıda yeni il yönetcilerine tapuyu gösterdiği aktarıldı.

Yeni il binası için Alsancak Semti, Kültür Mahallesi 1392 Sokak’ta yer alan Bodrum katı da olan 4 katlı bir apartman satın alındı. Binayı gezen belediye başkanları, milletvekilleri ve ilçe başkanlarının beğendikleri aktarıldı. 

Yeni binanın satın alınması sürecinde il başkanlığı kendi bütçesinin yanı sıra Genel Merkez’den destek aldığı öğrenildi.

Öte yandan satın alınan yeni il binasının kullanıma uygun hale getirilmesi için tadilata alınacağı ve taşınma işleminin tadilat sonrası gerçekleşeceği belirtildi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Yalçın Kara
  1 hafta önce
  Sevindirici bir haber. Zamanlama açısında da harika olmuş. Tüm partili yoldaslara hayırlı olmasını temenni ederim. Başta yeni seçilen İl Baskanımız olmak üzere katkısı olanlara yîrekten selamlarımı gönderiyorum. Bizlere düşen görevde kendi evimiz gibi görüp sahip çıkmaktır.
 • Mesut AK
  1 hafta önce
  Harika
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rus uçağının düşme anı saniye saniye görüntülendi
Rus uçağının düşme anı saniye saniye görüntülendi
Paraları uçak yaptılar...
Paraları uçak yaptılar...