Reklam
Reklam
Reklam

CHP Karabağlar Meclis Grubu'nda sular durulmuyor

CHP Karabağlar Meclis Grubu'nda sular durulmuyor
28 Haziran 2021 - 19:03
CHP Karabağlar Belediye Meclis Grubu olağanüstü toplandı. CHP’nin olağanüstü meclis grubu toplantısına Selvitopu katılmadı.
Meclis üyelerinin görüşlerini iletmek amacıyla hazır bulunduğu toplantıya Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu katılmadı. Belediye başkan yardımcılarından kimsenin de katılmadığı toplantıyı CHP Karabağlar İlçe Başkanı Mehmet Türkbay, Grup Başkanı sıfatıyla yönetti. Toplantı divanında bulunan diğer isim de CHP Grup Başkanvekili Levent Yıldır oldu. 
Toplantıya Başkan Selvitopu’nun gelmemesi meclis üyeleri tarafından tepkiyle karşılanırken, meclis üyelerinden, “Sayın Selvitopu’nun burada bulunmaması Karabağlar meclisinin seçilmişleri olarak bizlere ve partililere önem vermediğini gösteriyor. Başkan, bürokratları her zamanki gibi daha fazla önemsiyor. Görüşlerimizi dinlemek için dahi toplantıya gelmiyor” eleştirileri geldi. 
Karabağlar Belediyesi’nde CHP içindeki muhalif-eleştirel meclis grubunun önümüzdeki günlerde nasıl bir tutum takınacağı merakla bekleniyor.  

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Alev
  1 yıl önce
  Tiplere bak daha kendi Meclis üyelerini yönetemiyorlar belediye başkanı yaşıyormu
 • Gürşah
  1 yıl önce
  Bülent Sözüpek 1.sıradan olmuş başarılı ön plana çıktıkça çelme takmaya çalışan çok olur saygı duyun zaman gösterecek
 • Dost
  1 yıl önce
  Bülent sözüpeki istemiyoruz muhittin başkanda istemiyor. Oyuzden gelmemistir.Ama simdi bu yorumu onaylamazsınız siz.neyse bilen biliyo karabaglrda sozupeki seven kimse yok onumuzdeki donem bakan bile yazamaz onu meclise
 • Nurdal
  1 yıl önce
  Bu adam daha kendi grubunu yönetemiyor sokak da yok yoluna yürüyemiyor hala belediye başkanı