Reklam
Reklam

CHP'li Antmen: Bu kişi Erdoğan'ın koruması mıdır, koruma ise bu kadar parayı nereden kazanmıştır?

"Yahut bu paralar başkalarının mıdır; öyleyse bunlar kimlerdir?"

CHP'li Antmen: Bu kişi Erdoğan'ın koruması mıdır, koruma ise bu kadar parayı nereden kazanmıştır?
06 Nisan 2021 - 21:16

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, Cumhurbaşkanı koruması ve isminin de Hasan Tek olduğu iddia edilen bir kişiyle ilgili haberi alıntılayarak 'Milyonluk arabalara binen ve yüzbinlerce dolar ve Avro ile video çeken bu kişi Recep Tayyip Erdoğan'ın koruması mıdır', 'Bu kişi koruma ise bu kadar parayı nereden kazanmıştır?' 'Yahut bu paralar başkalarının mıdır?' 'Öyleyse bunlar kimlerdir?' sorularını yöneltti. 

Cumhurbaşkanlığı'nda yakın koruma olduğu iddia edilen Hakan Tek isimli kişinin TikTok hesabından paylaştığı videodaki para görüntüleri ortaya çıktı.

İsminin Hasan Tek olduğu söylenen kişinin bir videoda yüzlerce lirayı saçtığı görülürken, diğer videoda ise deste deste Euro paylaştığı görüldü. 

Şahsın, milyonlarca liralık Mesarati marka araç kullanması da dikkat çekti. 

Hakan Tek isimli kişinin Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda düzenlenen resepsiyonlarda Süleyman Soylu, Hulusi Akar ve Binali Yıldırım ile çektirdiği fotoğraflar da ortaya çıktı. 


Erdoğan'ın koruması olduğu iddia edilen Hakan Tek'in para videoları ortaya çıktı

CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen de haberi alıntılayarak şu paylaşımı yaptı; 

"1 - Milyonluk arabalara binen ve yüzbinlerce dolar ve Avro ile video çeken bu kişi Recep Tayyip Erdoğan'ın koruması mıdır?

2 - Bu kişi koruma ise bu kadar parayı nereden kazanmıştır? Yahut bu paralar başkalarının mıdır? Öyleyse bunlar kimlerdir?"

YORUMLAR

  • 0 Yorum