Reklam
Reklam
CHP’li Yıldırım’dan "dava adamı" mesajı
Reklam

CHP'li Yıldırım'dan "dava adamı" mesajı

21 Temmuz 2019 - 14:45 - Güncelleme: 21 Temmuz 2019 - 14:46

GERÇEK HABERCİ-Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, 31 Mart yerel seçimlerindeki zaferin sebebinin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun birleştirici tavrı olduğunu söyledi. 

Yıldırım, sosyal medya hesabı  üzerinden yaptığı açıklamada bu birleştirici siyaset anlayışının CHP'nin iktidara her zamankinden daha yakın olduğunu ifade ederek, "Dava adamı yoldaşlarımızla birlikte bu yolda daha çok çalışacağız" dedi.
Yıldırım’ın açıklaması şu şekilde;
 "31 Mart Yerel seçim zaferinin mimarı Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun uyguladığı birleştirici ve akıl dolu siyaset ile bizlerinde Ülkemizinde yüzü bilmeye başladı.

Genel Başkanımızın çizdiği bu birleştirici siyaset anlayışı ile CHP İktidarı herzamankinden daha yakındır. Bizlerde geçmisten ders çıkartarak #hatalarımızdan ders alarak #DAVA adamı yoldaşlarımızla birlikte bu yolda daha çok çalışacağız.
Karşıyaka örgütünün #DAVA adamları olarak yılmadan usanmadan iktidar oluncaya ve bu #çıkarlara dayalı #ilkesiz #bozuk #düzeni değiştirinceye kadar daha büyük bir azimle mücadelemize devam edeceğiz.
#İYİPAZARLARKARŞIYAKA
#YÜZLERGÜLÜYOR
#DAVAADAMLARIYIZ"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UEFA'dan Trabzonspor'a bir yıl men
UEFA'dan Trabzonspor'a bir yıl men
"O" Otel Ak Parti İlçe Başkanının çıktı