Reklam
Reklam
Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki tören koronavirüs...
Reklam

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki tören koronavirüs yüzünden ertelendi

Diyanet İşleri Başkanlığı, yarın Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenmesi planlanan "6. Uluslararası İyilik Ödülleri Töreni"nin ertelendiğini duyurdu. Törene Cumhurbaşkanı Erdoğan da katılacaktı

11 Mart 2020 - 12:26

Türkiye’de ilk koronavirüs vakasının görülmesinin ardından salgına karşı önlemler alınmaya başladı. Diyanet İşleri Başkanlığı, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde 12 Mart’ta düzenlenmesi planlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılması beklenen "6. Uluslararası İyilik Ödülleri Töreni"nin ertelendiğini açıkladı.

Başkanlık 2-5 Nisan tarihleri arasındaki "10. Avrasya İslam Şurası"nın da koronavirüs tehdidi yüzünden ertelendiğini duyurdu.

Uluslar Arası İyilik Ödülleri'ni alacak isimler 9 Mart’ta Türkiye Diyanet Vakfı Kocatepe Konferans Salonu’nda düzenlenen törende Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş tarafından açıklanmıştı.

Bu yıl 6’ncısı verilen ödüle; Yusuf İslam (Cat Stevens-İslamı seçen İngiliz şarkıcı), Sıraj Wahhaj (İslamı seçmiş eski bir kilise çalışanı), Gamze Özçelik (Oyuncu), Ali Önder (Mimber ustası) Abdulkadir Geylani Tekgöz (Hafız), Mehmet Şirin Çiçek (Minibüs şoförü) ve Ahmet Aydemir (Din görevlisi) layık görülmüştü.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bilim insanları 215 milyon yıl önceki kitlesel yok oluşun sebebini araştırdı: Ne göktaşı ne de iklim değişikliği
Bilim insanları 215 milyon yıl önceki kitlesel yok oluşun...
Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi: İki buçuk ayda 166 milyon lira gelirden mahrum kaldık
Beşiktaş Kulübü Başkanı Çebi: İki buçuk ayda 166 milyon lira...