Reklam
Reklam
Reklam

Erdoğan'ın açıklayacağı "2023 vizyon belgesi"nden: Elektronik eşya alan gençlere vergi indirimi yapılacak

"Erdoğan’ın 28 Ekim’de açıklayacağı 2023 vizyon belgesinin ana unsurunu ekonomi oluşturacak"

Erdoğan'ın açıklayacağı "2023 vizyon belgesi"nden: Elektronik eşya alan gençlere vergi indirimi yapılacak
22 Eylül 2022 - 11:07
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın açıklayacağı vizyon belgesinde gençlere elektronik eşya alımında vergi avantajı gibi projelere yer verileceği belirtildi. Ayrıca, emekli, dar gelirli ve EYT’lilerin de seçim beyannamesinde yer alacağı öğrenildi.
 
Türkiye Gazetesi'nden Yücel Kayaoğlu'nun haberine göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 28 Ekim’de açıklayacağı AK Parti'nin 2023 vizyon belgesinin ana unsurunu ekonomi oluşturacak. Dış politika, savunma sanayi projelerine de vurgu yapılacak. Özellikle gençlere yönelik yeni projelere yer verilecek. AK Parti kurmayları, elektronik eşyalarda gençlere vergi avantajı getirecek bir çalışmanın da bu projelerden biri olduğunu söyledi.

"Taleplere göre hazırlık yapıldı"


Emekli, dar gelirli, asgari ücretliler ve EYT’liler için de vizyon belgesinde başlıklar açılacak.
 
AK Parti kurmayları “Bugüne kadar partinin ve Cumhurbaşkanı’nın siyaset tarzı hep toplumsal beklentilere cevap verecek nitelikte olmuştur. 2023 vizyonu da bu çerçevede hazırlandı. Vatandaşın taleplerine göre bir hazırlık yapıldı. Hedefimiz, yeni yüzyıla ilişkin kazanımlarımızla Türkiye’yi bambaşka bir lige taşımak. 28 Ekim’de bir anlamda geleceğe yönelik yol haritası açıklanacak. Nasıl bir Türkiye hayal ediyoruz, neler yapacağız, hedefler neler açıklanacak” diye konuştu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum