Reklam
Reklam

Ersin Düzen, TFF'deki görevinden istifa etti

Türkiye Futbol Federasyonu Basın Danışmanı Ersin Düzen, görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Ersin Düzen, TFF'deki görevinden istifa etti
08 Eylül 2021 - 16:42
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Basın Danışmanı Ersin Düzen'in, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın Hollanda karşısında aldığı 6-1'lik yenilgi sonrası kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşım tepki çekmişti.
Bugün yaptığı açıklamayla TFF'deki görevinden istifa ettiğini duyuran Düzen, şunları kaydetti:
"Hollanda yenilgisinin, attığım tweet üzerinden yorumlanıp, tartışılmasını ve açıklamaları üzülerek takip ettim. Sayın Nihat Özdemir’e de düşüncelerimi ifade edip, ayrılmamın daha uygun olacağını söyledim. Sayın Başkan ve yönetime teşekkür ediyor, Milli Takımımıza başarılar diliyorum."

Ne demişti?Ersin Düzen, Hollanda - Türkiye maçı 3-0 iken yaptığı paylaşımda "Şenol Güneş, Cebelitarık maçının ilk yarısındaki kötü oyun için 'Rakibimiz Hollanda karşısında da iyi savunma yaptı. 41 dk gol yemediler' demişti. Cebelitarık kadar olamadık. A,B,C plan tutmadı, senin harf bitti. Z raporunu alsak mı artık hocam?" ifadesine yer vermişti.

Güneş'ten 'şeytani düzen' tepkisi


A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş maçın ardından gerçekleştirilen toplantıda, Düzen'in bu paylaşımına 'gönderme' olarak yorumlanan açıklamalarda bulunmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum