Reklam
Reklam
Hakan: Vatana bağlılığın tek ölçüsü sosyal medyada klişe mi...

Hakan: Vatana bağlılığın tek ölçüsü sosyal medyada klişe mi klişe bir mesaj sallamak mıdır?

Hürriyet yazarı ve CNN Türk programcısı Ahmet Hakan, Tarkan ile Cem Yılmaz'ın Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı'na 'sosyal medyadan destek açıklamasında bulunmadıkları için' eleştirimelerine tepki gösterdi. Hakan, "Vatana bağlılığın tek ölçüsü sosyal medyada klişe mi klişe bir mesaj sallamak mıdır?" dedi

12 Ekim 2019 - 11:12

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan 'Tarkan ve Cem Yılmaz niye susuyormuş?' başlığıyla yayınlanan yazısında Cem Yılmaz ile Tarkan'a yönelik 'Harekata destek vermediler' eleştirilerine tepki gösterdi. 
"Vatana bağlılığın tek ölçüsü sosyal medyada klişe mi klişe bir mesaj sallamak mıdır?" diyen Hakan, yazısının ilgili bölümünde şu ifadelere yer verdi:

"Ne oluyor birader? 'Söyletme mecburiyeti timleri' mi oluşturdunuz memlekette? Ne iş?

Tamam, Kazdağları için duyarlılık belirtmiş olabilirler... Bu durum onlara her konuda duyarlılık belirtme mükellefiyeti mi yüklemiş oluyor? Bu nasıl mantıktır?

Vatana bağlılığın tek ölçüsü sosyal medyada klişe mi klişe bir mesaj sallamak mıdır? Belki de adamlar böyle bir samimiyetsizliğin içine girmek istemiyorlardır. Ne yani? Olamaz mı?"

Hakan ayrıca,  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i programa davet etti. Hakan, "CNN Türk'teki Tarafsız Bölge'nin kapıları sizin için ağzına kadar açıktır" dedi.

"Sayın Kemal Kılıçdaroğlu...

Sayın Meral Akşener...

Size mikrofon uzatılmadığından, ekranlarda size pek söz hakkı tanınmadığından, görüşlerinizi açıklayacak platform bulmakta zorlandığınızdan şikâyet ediyorsunuz.

 

Haklısınız.

CNN Türk’teki “Tarafsız Bölge”nin kapıları sizin için ardına kadar açıktır.

Ne zaman isterseniz buyurunuz, geliniz.

Hararetle davet ediyor, özlemle bekliyoruz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
5 yaşına kadar yürüyemeyen ve konuşamayan çocuk özel eğitimle engellerini aştı
5 yaşına kadar yürüyemeyen ve konuşamayan çocuk özel eğitimle...
İş yerlerine dadanan hırsız önce kameraya sonra polise yakalandı
İş yerlerine dadanan hırsız önce kameraya sonra polise...