Reklam
Reklam
HASTANEDE GEBELİK YOGASI
Reklam

HASTANEDE GEBELİK YOGASI

21 Kasım 2019 - 10:04

İ.K.Ç.Ü. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gebe Okulu’nda Fizyoterapist eşliğinde GEBELİK YOGASI ile annelerimiz doğuma hazırlanmaktadır.

Bu farklı konsept ile Hastanenin Gebe Okuluna her geçen gün müracaatlar artmaktadır. Anne adaylarımıza bilinçli bir yaklaşım ile bu hizmeti sunan ekibimiz tüm gebelerimizi okulumuza beklemektedir.

Gebe Okulu ve Yoga Eğitimi, normal doğuma olan ilgiyi artırıp, normal doğum korkusunu yenmek için anne adaylarına yardımcı olmaktadır. Sezeryan ile doğum yapmayı düşünen anne adayları eğitimlerinin ardından normal, fizyolojik doğuma yönelmektedir.

İ.K.Ç.Ü. Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Ali Gürbüz; “Gebe Okulu, anne adaylarına mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci yaşamaları, doğumlarının ve bebek bakımlarının daha bilinçli bir hale getirilmesi, doğum sonu ve emzirme sürecinde destek olması amacıyla hastane bünyesinde faaliyet göstermektedir.  İzmir İlinde ilk sayılabilecek Fizyoterapist eşliğinde yoga ile de anne adaylarına daha fazla katkı sunmaya başlamışlardır. Gebelik yogasının  faydalarından istifade ederek özellikle anne adaylarımızın sezeryan doğum yerine normal doğuma teşvik edilmesini amaçlanmıştır” demiştir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
CHP’DE 2 GÜNLÜK ÖRGÜT BULUŞMASI... YÜCEL VE SOYER’DEN BİRLİK MESAJLARI
CHP’DE 2 GÜNLÜK ÖRGÜT BULUŞMASI... YÜCEL VE SOYER’DEN...
TFF Başkanvekili Düşmez: Ziraat Türkiye Kupası finalini seyircili oynatmak istiyoruz
TFF Başkanvekili Düşmez: Ziraat Türkiye Kupası finalini...