Reklam
Reklam
Reklam

Hedef ilk kez oy kullanacak gençler

AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan, Sakarya’da ilk kez oy kullanacak gençler ile bir araya geleceklerini dile getirerek gençlerin AK Parti’ye ilgi duyduğunu vurguladı.

Hedef ilk kez oy kullanacak gençler
23 Eylül 2022 - 16:01
Sıla ARABACIOĞLU-GERÇEK HABERCİ-ÖZEL HABER-18 Haziran 2023 tarihinde yapılması ön görülen seçimler yaklaşırken siyasi partilerde de hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Pek çok partinin hedefinde olan genç ve ilk kez oy kullanacak kesim ile ilgili AK Parti Gençlik Kolları Genel Merkezi’nin iddiası ‘rekor’ olarak nitelendirilirken GERÇEK HABERCİ’ye konuşan AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan, Sakarya’da ilk kez önümüzdeki seçimlerde oy kullanacak 10 bin genç ile buluşacaklarını ifade etti.
“Statlara sığmıyoruz”
Gençlerin söylenenin aksine AK Parti’ye daha fazla ilgi gösterdiğini dile getiren İnan, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı en yüksek oy ile tekrardan seçtireceğiz. Sahada gözlemlediğimize göre özellikle gençlerin AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza büyük bir teveccühü var. Bilindiği üzere daha önce Adana’da bir araya gelmiştik. Orada da yoğun bir kalabalık vardı. AK Gençlik olarak statlara sığmadık. Gençlerin teveccühü Cumhurbaşkanımız Erdoğan olacak. Bu yolda cumhurbaşkanımızla, liderimizle yan yana yürümeye devam edeceğiz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum