Reklam
Reklam
İmamoğlu’na gönderilen tehdit e-postası için başsavcılıktan...
Reklam

İmamoğlu'na gönderilen tehdit e-postası için başsavcılıktan açıklama: 30 Mart'ta yakalanması için talimat verildi

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'na gönderilen ve "Senin kanını akıtır, sana içiririm", "Öldüreceğim kişiye önceden haber veririm" şeklinde ifadelerin yer aldığı e-posta ile ilgili olarak İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan açıklama geldi.

08 Nisan 2020 - 16:33

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun e-posta ile tehdit edilmesine ilişkin işlem yapılmadığı iddiasına karşı açıklama yaptı.

Başsavcılık açıklamasında, "28 Mart'ta suç duyurusu yapıldığı gün işleme konuldu ve 30 Mart'ta Emniyete yazı gönderilerek şüpheli T.G.'nin yakalanması talimatı verildi" denildi.

"Müştekinin avukatları tarafından 28 Mart 2020 tarihli suç duyurusu aynı gün Cumhuriyet Başsavcılığımız soruşturma defterine kaydedilmiş, 'acele iş' başlığı altında İstanbul Emniyet Müdürlüğü Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne yazılan 30 Mart 2020 tarihli yazı ile de 'Şüphelinin açık kimlik ve adresinin tespit edilerek yakalanması, şüphelinin cep telefonu, bilgisayar veya sosyal medya kullanımına uygun dijital materyallerine el konulması' talimatı verilmiştir. Şüphelinin yakalanması çalışmaları devam etmektedir."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gözü yaşlı annenin tek isteği oğlunun ilaçlarına ulaşabilmek
Gözü yaşlı annenin tek isteği oğlunun ilaçlarına ulaşabilmek
Gelin görümcesinin para kasasını çaldırdı
Gelin görümcesinin para kasasını çaldırdı