Reklam
Reklam
İzmir Demokrasi Üniversitesi’nden TÜRGÖK’e Teşekkür...

İzmir Demokrasi Üniversitesi’nden TÜRGÖK’e Teşekkür Ziyareti

04 Aralık 2019 - 15:00

İzmir Demokrasi Üniversitesi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle görme engelli bireylerimize büyük destek veren TÜRGÖK’ü unutmadı. Rektör Prof. Dr.  Bedriye Tunçsiper, Meslek Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Aslı Güneş ve üniversitede sosyal sorumluluk toplumsal farkındalık amacıyla kurulmuş olan “Küçük İyilikler Kulübü” liderleri ve kulüp üyesi öğrenciler ile birlikte görme engelliler kitaplığı için çalışmalar başlatmak üzere TÜRGÖK’e ziyarette bulundu.

TÜRGÖK Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Şafak Özpoyraz’dan gerçekleştirmeyi planladıkları projeler hakkında bilgi alan “Küçük İyilikler Kulübü” öğrencileri  topluluğu önümüzdeki günlerde rektörlerinin de desteğiyle görme engellilere hizmet verebilmek amacıyla sesli kitap okuma ve Braille Alfabesi ile kitap yazımı konusunda destekte bulunacaklarının sözünü verdiler.

İ.D.Ü. Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper, “Üniversitemizle komşu olan TÜRGÖK’le mevcut olan iyi ilişkilerimizi, öğrencilerimizin projeleriyle daha da geliştirmek ve öğrencilerimize bu konuda yol gösterici olmak arzusundayız diyerek günün anlam ve önemine istinaden TÜRGÖK yönetimine yaptıkları çalışmalardan ve görme engelli bireylere verdikleri desteklerden dolayı TÜRGÖK Yönetim Kurulu adına Şafak Özpoyraz’a teşekkür belgesini takdim etti.

Şafak Özpoyraz ziyaretten memnun olduklarını ve TÜRGÖK olarak üniversiteyle işbirliğine önem verdiklerini, ziyaretin ve teşekkür belgesinin de Yönetim Kuruluna moral olduğunu belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Binali Yıldırım duyurdu: PCR testimiz negatif çıktı
Binali Yıldırım duyurdu: PCR testimiz negatif çıktı
İşte TTB'nin kapatılmasının istenme nedenleri...
İşte TTB'nin kapatılmasının istenme nedenleri...