Reklam
Reklam
İzmir turizm cenneti olacak
Reklam

İzmir turizm cenneti olacak

21 Mart 2019 - 12:52 - Güncelleme: 21 Mart 2019 - 14:04

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci'nin eşi Ayşen Zeybekci, Çeşme, Seferihisar, Karaburun ilçelerinde AK Parti Kadın kolları ve İzmirli kadınların evlerine konuk oldu. Ayşen Zeybekci, vatandaşlara, İzmir'in tatil cenneti haline gelmesi için eşi Nihat Zeybekci'nin yapmayı hedeflediği tüm projeleri tek tek aktardı.

Cumhur İttifakı’nın önemine değinen Zeybekci, söz konusu vatandaşa hizmet, söz konusu memleket olunca biz kadınlar her zaman eşlerimize dostlarımıza destek olmaya varız. İzmir'in incisi olması gereken Çeşme, Karaburun, Seferihisar’ın geri planda kaldığını görüyoruz. Turizm demek sadece yazın denize girmek demek değildir. Önemli olan dört mevsim bu güzel ilçelerin büyüyüp, gelişmesini sağlayacak turizm anlayışını getirmektir. Nihat Bey, bu ilçelerde kışın kaplıca, termal ve kongre turizmini, yazın ise deniz turizmini zirveye taşıyacak projeleri hayata geçirecek. Tarihi alanların, yıl boyunca yerli ve yabancı turistlerle dolup taştığı gözde bir kent planları yapılıyor” dedi.

HİZMET YAĞACAK

“İnşallah yerel seçimlerden sonra AK Parti Belediyeciliği ile birlikte İzmir'e hizmet yağacak” diyen Ayşen Zeybekci, “Nihat Beyin projeleri ile Seferihisar, Çeşme, Karaburun’u, dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin ilk tercihi haline getirecek. Nihat Bey bu bölgelerin sadece yaz turizmi için değil, yılın 12 ayı boyunca faaliyet gösteren, dünyanın dönüp baktığı tatil beldeleri haline getirilmesi için çalışmalar yürüteceğinin sözünü verdi” diye konuştu.

Yaz-kış kaplıcaların faaliyet gösterdiği oteller ve işletmeler konusunda eşi Nihat Beyin hassasiyetine dikkat çeken Zeybekci, “Çevre hassasiyeti dikkate alınarak, alanlar inşa edileceği eşim tarafından her defasında dile getiriyor.  Çeşme'nin turizm alanında gelişip ilerlemesi, dünyada parlayan bir yıldız olması için Cumhur İttifakı  Belediye Başkan Adayımız Mustafa Cenger ve büyükşehirde Nihat Zeybekci ile İzmir'de hizmet zirveye taşınacaktır” ’dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3 büyüklerden KAP'a bildirim: Finansal raporlarını açıkladılar
3 büyüklerden KAP'a bildirim: Finansal raporlarını açıkladılar
Kaçak yapılar bir yandan yıkılırken, diğer yandan yeniden yapılıyor
Kaçak yapılar bir yandan yıkılırken, diğer yandan yeniden...