Reklam
Reklam
Karabağlar Belediyesi’nde şok görevden alma!
Reklam

Karabağlar Belediyesi'nde şok görevden alma!

Gün geçmiyor ki belediyelerden görevden almalarla ilgili haberler gelmesin. Son görevden alma haberi Karabağlar Belediyesi’nden geldi. Bu seferki gerekçe ise çok dikkat çekiciydi.

12 Haziran 2019 - 17:58

İzmir'de başkanları değişen bir çok belediyede görevden alma kararları gündeme gelirken mevcut başkan ile yola devam eden Karabağlar Belediyesi'nden de aynı haber geldi. Medya Ege'nin edindiği bilgiye göre Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, bir önceki dönemde kendisinin göreve getirdiği Spor Müdürü Kader Gül ve Çevre Koruma Müdürü Hikmet Aydın'ı makamına çağırarak müdürleri kendilerini görevden aldığını ve Temizlik İşleri Müdürlüğü emrinde görevlendirdiğini söyledi. Selvitopu’nun bu görev değişikliğini “aday belirleme döneminde karşısında olan yapılarla beraber oldukları” gerekçesiyle yaptığını beyan ettiği ileri sürüldü.

 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Abooo
  11 ay önce
  Karşısında olan yapılarla hareket ettigi icinmi görevden almış??Hangi karşı ? Chp içerisindeki adaylarmı karşı? Yoksa akepeli adaylar mı ? Akpeli adayların seçim çalışmasına destek veren Abdurrahman demirel neden görevden almıyorlar?? akp politikalarını en hararetli şekilde savunan birisi. İnkar da etmiyo Acaba Abdurrahman demirel malatyalı diye mi görevden alınmıyor ? Bugünde hemşericilikmi ön plana çıktı ? Akepli nedim topaloglu da bunun bir örnegi deyilmidir???
 • Abdurrahman demirel
  11 ay önce
  Partili müdürleri al görevden akp ye çalışanları ödüllendir bravo
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bu fırının başında kadınlar var
Bu fırının başında kadınlar var
Yasak kalktı, ölüme meydan okuyan atlayışlar yeniden başladı
Yasak kalktı, ölüme meydan okuyan atlayışlar yeniden başladı