Reklam
Reklam

Karabağlar Belediyesi'nin CHP'li meclis üyelerinden birlik ve beraberlik mesajı

Karabağlar Belediyesi'nin CHP'li meclis üyelerinden birlik ve beraberlik mesajı
30 Haziran 2021 - 20:26
Karabağlar Belediye Meclisi'nin CHP'li meclis üyeleri, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu'nu ziyaret ederek birlik ve beraberlik mesajı verdi. İktidar yolunda yürüyen partiyi ve üyelerini yıpratmaya yönelik haberlerin özellikle son günlerde bilinçli şekilde yayımlandığı belirtilerek, “Birbirimize ve başkanımıza duyduğumuz saygı her daim ön plandadır” denildi.
Meclis üyeleri tarafından yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi:
“Basında bahsi geçen, aslı olmayan ve partimizi yıpratmaya yönelik haberleri kesin bir dille reddediyoruz. Bizler, demokrasi savunucularıyız. Çok sesliliğin ülkemizin her yerinde olduğu gibi şüpheniz partimizin her yapılanmasında da var olması gerektiğine inanan bireyleriz. Tabi ki inandığımız tüm düşünceleri paylaşmaktan, yurttaşlarımızın çıkarlarını gözeterek en doğruyu 'ortak' düşünce çatısındna toplamamızdan daha doğal hiçbir şey olamaz. Tüm bunlarla birlikte birbirimize ve başkanımıza duyduğumuz saygı her daim ön plandadır. Partimiz iktidar yolunda hızla yürümesine karşın, bizleri ancak ayrıştırarak kan kaybettireceklerini düşündüklerini görmek, bizler adına sevindirici. Bu yolda ne kadar başarılı olduğumuzu bir kez daha kanıtlamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Karabağlar ailesi olarak, partimiz adına katkı sağlayacak her göreve daima birlik ve beraberlik halinde iştirak edeceğimizden emin olunmalıdır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Ezgi
  3 hafta önce
  Bülent Sözipek partili en çok çalışan Meclis üyesi diğerlerini adı bile yok yolda görsen tanımazlar
 • Bircan
  3 hafta önce
  Bunlar önce kavga ettiklerini haber yaptırmışlar şimdide birlik beraberlik haberi yaptırıyor Muhittin böyle gündemde kalmak istiyor haber kanalı aynı
 • Karabaglar
  3 hafta önce
  Bülent Sözüpek i istemiyoruz. Muhittin başkanda istemiyor.