Reklam
Reklam
Reklam

Kılıçdaroğlu "Benimle birlikte misiniz?" diye sordu, CHP'li başkanlardan art arda yanıtlar geldi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Gerçekten benimle birlikte misiniz” sorusuna İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Başkanı Mansur Yavaş'tan yanıt geldi.

Kılıçdaroğlu "Benimle birlikte misiniz?" diye sordu, CHP'li başkanlardan art arda yanıtlar geldi
23 Eylül 2022 - 11:42 - Güncelleme: 23 Eylül 2022 - 13:06

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Gerçekten benimle birlikte misiniz” sorusuna İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’ndan yanıt geldi.
 

Kılıçdaroğlu, İzmir'de gerçekleşen CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı’nın açılışında yaptığı konuşmada şunları söyledi:

Bu ülkeyi seven insanların, gerçek vatanseverlerin umutları ve duaları her yerde bizimle birlikte yürüyor buna inanın. Ve yine buna inanın bu mücadelede halk düşmanlarını birlikte yeneceğiz ve özgürlük, doğruluk, adalete susamış halkımıza kurtuluşu beraber getireceğiz. Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum. Artık karar verin. Bu halk düşmanlarını beraber yenecek miyiz, yenmeyecek miyiz?

Ekrem İmamoğlu da Twitter hesabından CHP liderinin ifadelerinin ardından şu mesajı paylaştı:

Her koşulda Sayın Genel Başkanımızın #yanındayım

Soyer ve Yavaş'tan da destek

İmamoğlu'nun ardından ABB Başkanı Mansur Yavaş da şu mesajı paylaştı.
 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Tunç Soyer de şu mesajı paylaştı:

CHP PM Üyesi, Doğu ve Saha Çözüm Masaları Koordinatörü Devrim Çelik ise şunu dedi:

YORUMLAR

  • 0 Yorum