Reklam
Reklam
Reklam

KPSS personel alımı ne zaman yapılacak? İletişim Başkanı Altun'dan kritik açıklama

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sızıntı iddialarıyla gündem olan 2022-KPSS'ye ilişkin paylaşımda bulundu. Herkes KPSS ile personel alımının ne zaman yapılacağını merak ederken İletişim Başkanı Altun'dan açıklama geldi. Altun, açıklamasında "KPSS ile alım yapmayı planlayan kamu kurumlarımız, kontenjan ve şartlarını 17 Eylül’de başlayacak KPSS takvimindeki sınavların gerçekleşmesi ve sonuçların açıklanmasının ardından ayrıca duyuracaktır." dedi.

KPSS personel alımı ne zaman yapılacak? İletişim Başkanı Altun'dan kritik açıklama
04 Ağustos 2022 - 18:49

 İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sızıntı soru iddialarıyla gündem olan 2022-KPSS'ye ilişkin sosyal medya hesabı Twitter'dan önemli bir paylaşımda bulundu.

Altun paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"2022-KPSS kapsamında 31 Temmuz’da yapılan oturumların iptal edilmesi, 6-7 ve 14 Ağustos'ta yapılacak oturumların da ertelenmesi nedeniyle, kamu kurumlarımızın KPSS ile personel alım süreçleri yeni KPSS takvimine göre güncellenecektir."

"KPSS ile alım yapmayı planlayan kamu kurumlarımız, kontenjan ve şartlarını 17 Eylül’de başlayacak KPSS takvimindeki sınavların gerçekleşmesi ve sonuçların açıklanmasının ardından ayrıca duyuracaktır."

f3


YORUMLAR

  • 0 Yorum