Reklam
Reklam
Meclis’te koronavirüs paniği
Reklam

Meclis'te koronavirüs paniği

TBMM çatısı altında koronavirüs paniği yaşandı. Meclis Hastanesi'nde görevli doktorda koronavirüs belirtileri görüldü. İlk test sonucu negatif çıkan ancak ikinci kez test yapan doktorun son iki hafta içerisinde muayene ettiği tüm milletvekillerine ve personele "Kendinizi karantina altına alın" denildi

29 Mart 2020 - 22:25

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılarak Türkiye'yi de etkisi altına alan ölümcül koronavirüs salgını ülke içerisinde de etkisini artırırken TBMM'de görevli bir doktorda da hastalık belirtilerine rastlandı.

Edinilen bilgiye göre Meclis Hastanesi'nin en çok hasta kabul edilen bölümlerinden birinde görevli doktorda koronavirüs belirtilerine rastlandı. Salgın hastalığın tüm belirtilerini taşıyan doktora koronavirüs testi yapıldı. Doktorun ilk test sonucu negatif çıkarken testin yenilendiği ancak ikinci testin sonucunun henüz kesinleşmediği bildirildi.

Meclis Hastanesi'nin Başhekimliği, KBB Polikliniği doktorunun son iki hafta içerisinde muayene ettiği milletvekillerini, TBMM personelini ve gazetecileri arayarak durum hakkında bilgilendirdi. Muayene edilenlere, "Kendinizi en az bir hafta boyunca karantina altına alın" denildi.

 

Birgün.net

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Meydanlar boş kaldı, yüzlerce güvercin böyle yıkandı
Meydanlar boş kaldı, yüzlerce güvercin böyle yıkandı
'Ev yapımı' Çanakkale geçilmez
'Ev yapımı' Çanakkale geçilmez