Reklam
Reklam
Menderes’te Evlere Kitap Servisi
Reklam

Menderes’te Evlere Kitap Servisi

08 Nisan 2020 - 10:28

Menderes Belediyesi tarafından koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalan vatandaşlara istedikleri kitaplar evlerine götürülüyor.

Menderes Belediyesi tarafından koronavirüs ile mücadele kapsamında sürdürülen çalışmalar tüm hızıyla sürerken, vatandaşlar için farklı etkinliklerde gerçekleştiriliyor. Evde kalan vatandaşlar için başlatılan “ Kitaplar Bizden Okumak Sizden” çalışması büyük beğeni topladı. Kütüphane müdürlüğü tarafından sürdürülen çalışmada vatandaşlar istedikleri kitapları belediyeye bildiriyor ve 24 saat içerisinde kitaplar eve teslim ediliyor.

Vatandaşlarımızın yanındayız

Uygulamayla ilgili konuşan Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar, “ Koronavirüs ile mücadelemiz sürüyor. Evde kalmamız gereken bugünlerde vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Başlattığımız “ Kitaplar Bizden Okumak Sizden” uygulamamız ile evde kalan vatandaşlarımıza istedikleri kitapları Menderes Belediyesi olarak kendilerine ulaştırıyoruz. Kütüphanemizde bulunan tüm kitaplarımızı vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Vatandaşlarımızdan tek bir isteğimiz var, kendi sağlıkları için lütfen evde kalsınlar. Biz onlar için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağız ” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Merkez Bankası'ndan firmalara 20 milyar lira kredi
Merkez Bankası'ndan firmalara 20 milyar lira kredi
Cumhuriyet yazarı Erdal Sağlam: Ekonominin bu gidişiyle, şimdi değilse 6 ay sonra, gerçek işsizlik oranları mutlaka ortaya çıkacak
Cumhuriyet yazarı Erdal Sağlam: Ekonominin bu gidişiyle, şimdi...