Reklam
MERT ÖZCAN RESMEN ADAY
Reklam

MERT ÖZCAN RESMEN ADAY

CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, önümüzdeki hafta pazar günü yapılacak ilçe kongresinde aday olduğunu açıkladı. Özcan, “Bir dönem de seçilerek başkan olmak istiyorum” dedi.

07 Aralık 2019 - 12:22

GERÇEK HABERCİ- CHP Çiğli İlçe Başkanı Mert Özcan, delegasyonun aday olması yönünde talebi olduğunu söyledi. Özcan, “Çiğlimizde geçtiğimiz günlerde parti içi yarış olan delege seçimlerini geride bıraktık. Bu yarışın demokratik bir yarış olduğunu küskünlükleri dargınlıkları bir kenara bırakıp bu bağlamda kimseyi ötekileştirmeden birleştirerek partimizde yarıştığımız arkadaşların rakip değil, partimizin iktidara yürüdüğü bu günlerde birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalıyız” dedi.
BİR DÖNEM DE SEÇİLEREK BAŞKAN OLMAK İSTİYORUM
Bir dönem de seçilerek başkan olmak istediğini kaydeden Özcan, “Dün itibariyle arkadaşlarımızla ve delegasyonla konuştum. ‘Bana tek aday üzerinde yürüyelim’ dediler. Ben de adaylığımı açıkladım. Bütün arkadaşlarımızla görüşeceğiz. Bütün renkler bizimdir. Beyaz, sarı, kırmızı deme lüksümüz yok. Ben de seçilerek başkan olmak istiyorum” dedi. 
Öte yandan, ilçede iki listeli bir seçime gidilmesi bekleniyor. Eski il yöneticisi Şirin Akgül’ün de bugün saat 14.00’da adaylığını açıklayacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Toplu ulaşımda ücretsiz maske desteği
Toplu ulaşımda ücretsiz maske desteği
Benzine 20 kuruş zam geldi
Benzine 20 kuruş zam geldi