Reklam
Reklam
MHP İL BAŞKANI ŞAHİN’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
Reklam

MHP İL BAŞKANI ŞAHİN’DEN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

MHP İzmir'de Bornova, Kiraz, Karaburun ve Buca'da yeni ilçe başkanlarının atamaları yapıldı. İl Başkanı Veysel Şahin, “Milliyetçi Hareket Partisi bir inanç hareketidir. Bu inancın aksiyona dönüştüğü yerlerde teşkilatlarımızdır. Bu sebeple teşkilatlarımız bizim güç merkezimizdir. Teşkilatlarımızın gücü ve etki alanı siyasi başarının anahtarıdır” dedi

12 Kasım 2019 - 12:15

GERÇEK HABERCİ- MHP İzmir İl Başkanlığı geçtiğimiz gün Bornova ve Buca’da iki coşkulu görev teslim töreni gerçekleştirdi. Yerel Seçimler ve istifalar dolayısıyla boşalan ilçe kadrolarını yenileyen MHP’de Bornova, Kiraz, Karaburun ve Buca İlçe teşkilatlarında başkan ve yönetim kurulları ataması yapıldı. Musa Özdemir Kiraz ve Erkan Özen de Karaburun ilçe başkanlığına atandı. Atama törenlerinde MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu, il yönetim kurulu üyeleri, partide uzun yıllar görev yapmış tecrübeli isimler, ilçe teşkilatları, MHP’nin gönüllü kuruluşları ve vatandaşlar katıldı.
 ‘MHP GEÇMİŞTEN GELECEĞE UZANAN KUTLU KÖPRÜDÜR’
Atama törenlerinde konuşan İl Başkanı Veysel Şahin,  partisinin elli yıllık geçmişinden bahsetti. MHP geçmişten geleceğe uzanan köprüdür diyen Şahin konuşmasını şöyle sürdürdü; “Elli yıllık geçmişe, tecrübeye ve onurlu bir mücadeleye sahip olan partimiz Başbuğ Türkeş ile başlattığı kutlu mücadelesini liderimizin emrinde ve izinde ara vermeden sürdürüyor. Türkiye’nin her dönemine damgasını vuran Türk Milliyetçiliği ve MHP devletimizin temeli olduğu gibi aynı zamanda fikir kaynağıdır. Biz Türk milliyetçileri- ülkücüler de bu kaynaktan beslenen iman erleriyiz. Şimdi aranızda bazı büyüklerimi görüyor, elli yıllık asil mücadelemize şahit oluyorum. Bazı genç kardeşlerimi görüyor geleceğimize umutla bakıyorum. İşte MHP bu gerçektir. Geçmişten geleceğe uzanan kutlu köprüdür” dedi.
BARIŞ PINARI VARLIK MÜHRÜMÜZDÜR
Konuşmasında Ordumuz tarafından gerçekleştirilen Barış Pınarı Harekatı’na da değinen İl Başkanı Şahin, “Liderimiz Devlet Bahçeli’nin kararlılığı ve güçlü devlet adamlığı sayesinde kendini bulan Türk Devleti artık emperyalizme kafa tutmaktadır. Sınırlarımıza binlerce kilometre öteden gelip silahlarını bize çevirenler irademiz karşısında yılmış yerle yeksan olmuştur. Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekatları bizim bu coğrafyadaki varlık mührümüzdür. Bu mührü vuranlar da hiç şüphesiz Türk Milliyetçileridir” açıklamasını yaptı.
ŞAHİN: TÜRKİYE BİR KIZIL ELMA RÜYASI GÖRÜYOR
Türk Milletinin Atatürk’ün gösterdiği İstiklal rüyasından sonra şimdi de Büyük Türkiye Rüyası görmeye başladığını ve bu alanda birçok atılımlar yapıldığını da sözlerine ekleyen Şahin, “Şimdi bütün Türkiye bir Kızıl Elma rüyası görüyor. Bu rüya rahmetle andığımız Atatürk’ün, Başbuğ Türkeş’in ve Lider Devlet Bahçeli’nin rüyasıdır. Türk Milleti bu rüyaya sahip çıkmış, gerçekleştirmek için hep birlikte yola çıkmıştır. Balkanlar’dan Japon Denizine kadar uzanan coğrafyada artık bu rüyanın gerçekleşmesi beklenmektedir” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciyes'teki Tekir Yaylası doğa tutkunlarının gözde mekanı olma yolunda ilerliyor
Erciyes'teki Tekir Yaylası doğa tutkunlarının gözde mekanı olma...
Ak Partililerden esnaf ziyareti yapan CHP'lilere saldırı
Ak Partililerden esnaf ziyareti yapan CHP'lilere saldırı