Reklam
Mısırlı’dan CHP’li Meclis Üyesi Karaaslan’a yanıt: KARBEL...

Mısırlı’dan CHP’li Meclis Üyesi Karaaslan’a yanıt: KARBEL AŞ’ye bağlı çalışanların CHP teşkilatında ne işi var?

09 Ağustos 2019 - 13:43

AK Parti Karabağlar Meclis Üyesi Mısırlı, CHP meclis üyesinin sert sözlerle eleştirdi. KARBEL A.Ş’ye bağlı maaşlı personellerin CHP teşkilatının danışma kurulunda yer aldığını kaydeden Mısırlı, “AK Parti olarak bizden hizmet beklediğini kaydeden CHP meclis üyesi, öncelikle bünyelerine bağlı maaşlı çalışanların teşkilat içinde neden yer aldıklarının hesabını versin” dedi.

AK Parti Karabağlar Grup Başkanvekili Fikret Mısırlı, CHP Karabağlar meclis üyesi Sait Karaarslan’ın partiye yönelik sözlerini eleştirdi. Mısırlı, Karaarslan’ın parti grubunu kastederek hizmet yapsınlar açıklamasına anlam veremediğini vurgulayarak, “Meclis üyesi Karaarslan’ın, parti grubumuzu kastederek hizmet yapsınlar açıklamasına bir anlam veremedim. Karabağlar Belediyesi ve yönetim CHP’nin elinde. Doğal olarak hizmet yapması gereken CHP Karabağlar Belediyesi, yani kendileri. Ancak biz AK Parti olarak ve AK Parti’yi temsil eden meclis üyeleri olarak hizmet konusunda üzerimize düşen ne varsa yardımcı olmaya hazırız” dedi.

“KARABAĞLAR MECLİS ÜYELERİ BORÇ BATAĞININ HESABINI VERSİNLER”

Mısırlı, Belediye Başkanı Karaarslan’ın belediyecilik çalışmalarına da değinerek, “Karabağlar’da park, bahçe ve pazar yeri çalışmaları dışında başka hiçbir proje üretmeyen meclis üyesi Karaarslan’a sormak isterim, “2014 yılında 40 Milyon TL borçla devraldığı belediye şimdi nasıl oluyor da 200 milyon TL borç batağına gelerek mali açıdan batma noktasına geliyor? Karabağları 11 yıl yöneten CHP zihniyeti kendi içerisinde öz eleştiri yapması gerekirken, AK Parti grubumuzu hedef alarak yaptığı açıklama ile kamuoyunda takdir toplamaya çalışıyor. Öncelikle borç batağının hesabını versinler” diye konuştu.

VİZYONUNUZ BU KADAR MI?

Mısırlı, büyükşehir belediyesince Karabağlar’da yapılacak stadyuma da değinerek, “Meclis toplantısında da dile getirdik. 84 bin nüfusluk Tire’de 15 bin seyirci kapasiteli bir stadyum yaparken, Karabağlar’ın 500 bin nüfusuna ulaşmış bir ilçemizde 200 bin seyirci kapasiteli Uzundere Spor Kompleksi stadyum yapmak ne kadar akıl karı? Vizyonunuz bu kadar mı?” diye kaydetti.

KARBEL ŞİRKETİNE BAĞLI PERSONELLERİN CHP TEŞKİLATINDA NE İŞİ VAR?

Karabağlar Belediyesi’ne bağlı KARBEL Şirketinin çalışanları olarak CHP İzmir İl Seferihisar Sorumlusu Volkan Gürboğa  ve İzmir CHP 1. bölge teşkilatından sorumlu Özkan Tice’nin 24 Temmuz 2019 saat 15.00’da CHP Seferihisar İlçe Teşkilatının danışma kurulu toplantısında ne işleri vardı? Bahsi geçen personellerimizin Karabağlar’a hizmet etmeleri gerekiyorken, danışma kurulunda nasıl bir hizmet gördüklerini merak ediyoruz? CHP Karabağlar Belediye Meclis Üyesi Karaarslan bu durumu nasıl savunacak?” diye konuşarak, “Karabağlar Belediyesi ve şirketlerine bağlı birçok personelin teşkilat içinde görevli olduğu, işine gitmeyen, hizmet üretmeyen birçok bankamatik personeller olduğunu vurguladı. Mısırlı, AK Parti’den Karabağlar’a hizmet üretmesinin bekleyen meclis üyesinin, öncelikle hizmete tabi hizmet noktasında öncelikle şirketlerine maaşla bağlı personellerinden beklenti içine girmesi gerektiğini dile getirerek, AK Parti adına üstlerine düşecek her vazifeye hazır olduklarını kaydetti.

Mısırlı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Hafta içi gerçekleşen meclis birleştirme oturumunda, CHP meclis üyelerinin sunmuş olduğu maddelerin tamamına AK Parti grubumuz destek vererek, olumlu oy kullandı.  Mecliste yeni kurulan Uzlaşı Komisyonunda Kentsel Dönüşüm, Poligon Deresi, Demokrasi Üniversitesi ve Kaymakamlık Önü ile ilgili AK Parti’nin önergesiyle sunulan projelerde ortak çalışma başlatılmasını bizler talep ettik. Karabağlar halkının yararına olacak her türlü desteği yapmak için mücadele ediyoruz. Biz AK Parti Karabağlar Belediye Meclis Grubumuz olarak her fırsatta dile getiriyoruz, Güçlü bir iktidarın temsilcileri olarak Karabağlar halkına hizmet etmek ve Karabağlar da yaşayan herkesin hakkını korumak ve eşit hizmet almaları için mücadelemizi sürdüreceğiz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Belediye koydu, hırsızlar çaldı
Belediye koydu, hırsızlar çaldı
Çiğli boş durmuyor
Çiğli boş durmuyor