Reklam
NALBANTOĞLU ve ÖZUSLU’DAN KARŞIYAKA’DA KADIN ADAY HAMLESİ
Reklam

NALBANTOĞLU ve ÖZUSLU'DAN KARŞIYAKA'DA KADIN ADAY HAMLESİ

İzmir’in delege seçimlerinde en hareketli ilçesi olan Karşıyaka’da gözler ilçe başkanlığı için kimin aday olacağına çevrildi. Mavi Liste’yi ilçe de dizayn ettiği iddia edilen İl eski Başkanı Rıfat Nalbantoğlu ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Özuslu‘nun aday olarak Belediye eski Meclis üyesi İsfahan Naki ismini aday çıkaracağı ileri sürüldü.

06 Aralık 2019 - 18:07 - Güncelleme: 06 Aralık 2019 - 18:20

CHP’de mahalle delege seçimlerinin ardından gözler ilçe kongrelerine çevrildi. Delege seçimlerinin en hareketli ilçesi Karşıyaka ilçe kongresi öncesinde kulislerde en çok konuşulan ilçelerden biri olmaya başladı. Seçimin galibi olan ama çok bileşenli olduğu için çokça ilçe başkan adayının adı geçtiği Mavi Liste henüz bir aday açıklanmazken kulislere şok bir iddia düştü. Mavi Liste’yi ilçe de dizayn ettiği iddia edilen İl eski Başkanı Rıfat Nalbantoğlu ve aynı zamanda Karşıyaka Belediye Meclis üyesi olan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mustafa Özuslu’nun aday olarak Belediye eski Meclis üyesi İsfahan Naki ismini aday çıkaracağı ileri sürüldü. Parti kulislerinde belediye şirketi Kent AŞ’nin mali müşavir olduğu iddia edilen Naki’nin kadın aday olarak destek alması düşünüldüğü konuşuluyor.

NALBANTOĞLU VE ÖZUSLU'DAN KARŞIYAKA HAMLESİ
TÜRMOB (Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği) içinde de güçlü olduğu bilinen Rıfat Nalbantoğlu’nun “Mali Müşavir” olan İsfahan Naki ismini çıkararak hem aday kargaşasına son vermek hemde kendine yakın bir ismi göreve getirmeyi planladığı iddia edildi.

Kaynak:Gazete Ege

YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • bak bak
  3 ay önce
  siyasetten zengin olmak isteyenler karşıyaka müsaade etmez
 • Yali mah
  3 ay önce
  İsfahan hanim kent as nin mali musaviri degildir,yanlis bilgilendirme yapilmis.kendisi mahallesinde iyi bir partili ve son iki donemdir listesiyle delege olmus birisidir,kuzen akraba iliskileriyle karistirmayalim lutfen
 • sami Girgin
  3 ay önce
  İsfahan Hanım HMA'ın en güvendiği emeclis üyelerinden biridir.Kendisi şuan karşıyaka belediyesinin bu kadar borç batağında olmasının sorumlularından biridir.Yıllarca bütçe komisyonunda ve mali komularda başkanla birlikte çalışmış kisidir..Koskoca karşıyakada isfahan hanım ilçe başkanı olacak diye öne sürülüyorsa,gelecek seçimlerde nasıl oy isteyecek vatandaştan.Sayın özuslu ve nalbant oğlu niye butur kişilerde ısrar ediyorlar.Bu kadar beleidyeye dayanarak beleiyeden nemalanacak yeni bir ekip yola cıkarılımaya kalkılırsa bilin ki mavi ve beyazlar birlikte hareket ederek özuslu ve nalbantoğlunu sandığa gömerlerKarşıyakad belediye ile işi gücü olmayan serdar yavaş ,basri koyuncuoğulları gibi birikimli adaylar dururken illada belediyeye bağlı bir ilçe başkanı aranmasının mantıgı nedir..Ayrıca gelecekte Sayın Nakinin Kent A.Ş. nin denetimini ileride almayacağının garantisini verdimi kamuoyuna Bunlar ayrıca neden hep yıprnmış isimlerle yol almk isityor.Karşıyakada Garip değilmi.
 • Bak bak
  3 ay önce
  Aha gördünüz ü renkliler
 • muhammed
  3 ay önce
  eyvah eyvaaah..!
 • cevat a
  3 ay önce
  uğur yıldırımdan tek farkı kadın olması.. bu kadar çaba bunun için miydi?
 • Figen Ksk
  3 ay önce
  Kent AŞ yetmemiş gibi birde ilçeyimi ele geçirmek istiyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Toplu ulaşımda ücretsiz maske desteği
Toplu ulaşımda ücretsiz maske desteği
Benzine 20 kuruş zam geldi
Benzine 20 kuruş zam geldi