Reklam
Reklam
Narlıdere’de yol çalışmaları hız kesmeden sürüyor
Reklam

Narlıdere'de yol çalışmaları hız kesmeden sürüyor

12 Kasım 2019 - 10:52

Narlıdere Belediyesi, Nisan ayından  bu yana sokaklarda yaptığı çalışmalarla hem kenti güzelleştirdi, hem de vatandaşların yaşamını kolaylaştırdı. Altyapısı tamamlanmış 33 sokakta, 3 bin 500 metrekarelik asfalt kaplama, kilit parke ve bordür döşemesi yapıldı, evsel molozlar temizlendi. Başkan Ali Engin ''Fiziki çalışmalarımızla ilçemizin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz” dedi

33 SOKAKTA EKSİKLER TAMAMLANDI
Narlıdere Belediyesi, altyapısı tamamlanmış sokaklarda sürdürdüğü fiziki çalışmalar ile fark yarattı. Bu kapsamda, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince çeşitli sebeplerle yol ve kaldırımlarda meydana gelen bozulmalar tamir edildi, eksikler tamamlandı. 33 cadde ve sokakta 13 bin metrekare kilit parke ve 3 bin metre bordür döşendi. 2. İnönü ve Atatürk mahallelerinde, yaya ulaşımını kolaylaştırmak için yeni merdivenler yapıldı, var olanlar yenilendi.
 
Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ise tüm parkları elden geçirdi, eksikler tamamlandı. Temizlik İşleri ekipleri ise evsel molozları tek tek temizleyerek çevre düzenini sağladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa olarak, bozuk olan yollarda asfalt yama çalışmaları yapıldı.

“TÜM MAHALLELERE EŞİT HİZMET”
Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin “Fiziki yatırımlar ve altyapı hizmetlerimizle Narlıderemizin çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. Tüm mahallelerimize eşit hizmet götürme ilkemiz doğrultusunda, ilçe genelinde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarına devam edecek, tüm eksiklikleri ve ihtiyaçları gidereceğiz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciyes'teki Tekir Yaylası doğa tutkunlarının gözde mekanı olma yolunda ilerliyor
Erciyes'teki Tekir Yaylası doğa tutkunlarının gözde mekanı olma...
Ak Partililerden esnaf ziyareti yapan CHP'lilere saldırı
Ak Partililerden esnaf ziyareti yapan CHP'lilere saldırı